Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

ROMET COMET 20.10

koncert

ROMET COMET 20.10

ROMET COMET 20.10 - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

wstęp: 20 zł, rezerwacja miejsc online lub w DK KADR
sala: Broadway

Romet Comet to kwintet wykonujący klimatyczne utwory z odrobiną bossa novy, pikanterii oraz rock’n’rollowego szaleństwa. W mroczny świat anglosaskich opowieści wprowadzi Państwa dysponująca głębokim, niepowtarzalnym głosem i prawdziwym amerykańskim akcentem Kimba Kerner (USA).
Urzekające kompozycje wykonają „na żywo” doświadczeni instrumentaliści, z mistrzem mandoliny, Januszem Tytmanem na czele. Funk-rockowe riffy i harmonie zagra Igor Starczak na gitarze akustycznej. Natomiast o plus i „groove” zadba sekcja rytmiczna w składzie: Michał Nasierowski (gitara basowa) oraz Piotr Ciemniewski (cajon i instrumenty perkusyjne).

Romet Comet to projekt, który powstał z miłości do muzyki. Tworzą go muzycy, którzy w ostatnich latach wspólnie koncertowali w Polsce i Wielkiej Brytanii. Jet to unikalne połączenie polskich i amerykańskich korzeni muzycznych.
Za pomocą elektroakustycznych środków wyrazu Romet Comet i obdarzoną sceniczną charyzmą Kimba Kerner pozwoli Państwu na chwilę zapomnieć o otaczającym świecie oraz wprowadzi Państwa w bardzo dobry nastrój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: ROMET COMET 20.10


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert