koncert

ROOM 94

koncert

ROOM 94

ROOM 94 - Bilety na koncert

ROOM 94 | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

ROOM 94 to 4-osobowa formacja pop-rockowa z północnego Londynu. Zespół tworzą bracia Kieran Lemon (wokal, gitara), Dean Lemon (perkusja), Sean Lemon (gitara) oraz ich przyjaciel Kit Tanton (bas).

Grupa powstała w 2007 roku szybko zdobywając sobie popularność zarówno nowatorskimi kompozycjami, jak i bardzo energetycznymi występami na żywo. Podczas trzech lat intensywnego koncertowania zespół zdobył sobie wielu zagorzałych fanów, bilety na ich koncerty wyprzedawały się w ciągu kilku zaledwie dni.
Popularność ROOM 94 sięgnęła poza Wyspy Brytyjskie, na ich koncertach zaczęło pojawiać się coraz więcej fanów z kontynentalnej Europy. W marcu grupa zakończyła swoją dziewiątą trasę koncertową, bilety na którą zostały niemal całkowicie wyprzedane z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Zespół ma na swoim koncie trasy tak w Wielkiej Brytanii, jak i w kontynentalnej części Europy: m. in. we Francji, Belgii, Holandii czy w Niemczech. Liczba fanów grupy w portalu społecznościom Facebook wynosi już ponad 80.000, a po każdym koncercie przybywa kolejnych kilkaset osób. Teledyski ROOM 94 obejrzało w serwisie YouTube około 2.000.000 osób.

W kwietniu 2012 ukazał się debiutancki album ROOM 94 Loud Noises, polska edycja została rozszerzona względem oryginału o teledysk do utworu Tonight, premiera wydawnictwa miała miejsce 17 września 2012. Zespół odwiedził wówczas Warszawę. Również we wrześniu na łamach czasopism Popcorn oraz Top Guitar ukazały się artykuły o zespole. Materiał wideo z pobytu grupy w Polsce (2012): http://www.youtube.com/watch?v=hdCiR3CK720
Zarówno wspomniany Tonight, jak i drugi z utworów promujących płytę You Got It Wrong były przez wiele tygodni prezentowane przez Kerrang Radio oraz XFM Rockshow, a teledyski do tych utworów przez stacje Kerrang i Scuzz TV. Serca polskich słuchaczy podbił natomiast utwór Rewind, który trafił w kwietniu 2012 do poczekalni listy Turbo Top Antyradia.
W lutym 2013 teledysk Ignorance Is Bliss zadebiutował na liście „Lajk czart” stacji 4fun TV osiągając od razu drugie miejsce; ten sam teledysk na początku marca został „teledyskiem tygodnia” portalu Muzyka.Interia.pl Podczas kolejnego pobytu w Warszawie ROOM 94 spotkali się z fanami w salonie EMPIK z okazji premiery maxi-singla Chasing the Summer, który ukazał się wyłącznie w naszym kraju, 18 kwietnia wystąpił w klubie CDQ (koncert, podobnie jak większa część trasy, został wyprzedany).
Grupa odwiedziła również szereg rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych udzielając wywiadów. W sierpniu 2013 ukazał się w Polsce singel Superstar, zapowiadający nowy album No Strings Attached, który ukaże się wiosną 2014. Wspomniany singel przez trzy tygodnie od swojej premiery utrzymywał się na 2 miejscu najlepiej sprzedających się singli sieci empik.com
W czerwcu 2013 zespół odwiedził Polskę ponownie, grając wyprzedana trasę koncertową w największych polskich miastach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane