Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

koncert

Ralph Kaminski, Sorry Boys

koncert

Ralph Kaminski, Sorry Boys

Ralph Kaminski, Sorry Boys - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Na klimatycznej plaży wystąpi czołówka sceny alternatywnej i popowej.

31.07. na deskach sceny wystąpią:

Ralph Kaminski

Sorry Boys

RALPH KAMINSKI to wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy muzykę określaną jako pop alternatywny. W tym roku otrzymał prestiżowy Paszport "Polityki", będący stemplem jakości twórczości artysty.
Ralph jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, wśród których są również m.in. Nagroda Artystyczna Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego oraz Grand Prix i Nagroda Publiczności 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Artysta współpracował m.in. z Natalią Przybysz, Quebonafide, Comą, Darią Zawiałow, Natalią Szroeder, Organkiem, Kwiatem Jabłoni oraz Miuoshem.

Obecnie artysta jest w trakcie trasy promującej album "KORA" obejmującej niemal 50 koncertów, która potrwa do końca kwietnia. A już na początku lipca Ralph wróci na scenę w towarzystwie My Best Band In The World.

SORRY BOYS to jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie alternatywno-popowej. Od początku działalności trzon grupy stanowią: charyzmatyczna wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów - Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak.
Sorry Boys z reguły intensywnie koncertują grając trasy klubowe i uczestnicząc w najważniejszych festiwalach muzycznych w Polsce. Grali m.in. na głównej scenie Open'era, dwukrotnie pojawili się na Orange Warsaw Festiwal, brali udział w koncertach Męskiego Grania, a także w festiwalach Spring Break, Green, Jarocin, Edison czy Naturalnie Mazury.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Ralph Kaminski, Sorry Boys

Koncert fantastyczny, perfekcyjny, wrażenia artystyczne niezapomniane. Natomiast organizacja fatalna -bardzo duża liczba ochroniarzy, wydających sprzeczne polecenia i traktujących fanów jak potencjalnych terrorystów. Na koncercie plenerowym albo wystawia się od razu wszystkie krzesełka dla gości, albo nie udostępnia się ich wcale. Wynoszenie ich partiami co 15 minut stwarza chaos i nieprzyjemne sytuacje. Ogromne brawa dla Ralpha z zespołem - jesteście CUDOWNI !!!
Małgorzata 01.08.2022 10:13
Ralph Kaminski, Sorry Boys
Dąbie, 31.07.2022
Ośrodek TEMAR

Polecane z kategorii koncert