koncert

Ralph Kaminski

koncert

Ralph Kaminski

Ralph Kaminski - Bilety na koncert

Kryjący się pod pseudonimem Rafał Kamiński, to dwudziestosiedmioletni muzyk pochodzący z Jasła. Absolwent wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Studiował także na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Artystycznie związany jest także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku. Wokalista, autor tekstów, kompozytor. Uważnym obserwatorom programów muzycznych nie umknął z pewnością jego udział w przesłuchaniach do drugiej edycji programu X-Factor w 2012 roku.

Ralph jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011 czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do prestiżowej nagrody artNoble w kategorii muzyka

W 2016 roku artysta dał się poznać szerszej publiczności za sprawą singli "Podobno" i "Zawsze", które zapowiadały jego debiutancki album. "Morze" ukazało się pod szyldem wytwórni Fonobo 14 listopada 2016 roku i zyskało przychylne opinie krytyków, portali muzycznych i dziennikarzy. Ralph koncertując ze swoim zespołem My Best Band In The World zaskarbił serca rzeszy fanów, co skutkowało występami na wielu festiwalach w 2017 roku, między innymi Open'er Festival, Off Festival, Soundrive Festival, Kraków Live Music Festival czy Enea Spring Break Festival.

Płyta wypełniona jest po brzegi jego autorską muzyką nawiązującą stylistycznie do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Znajdujące się na płycie utwory to spójny, bardzo osobisty materiał, stworzony w całości przez Kaminskiego. Jego muzyka jest dojrzała, głęboka i poruszająca, głównie dzięki różnorodnemu, wymykającemu się oczywistym klasyfikacjom wokalowi artysty. Album stanowi dowód niezwykłej wrażliwości i talentu Ralpha oraz jego zespołu składającego się z równie utalentowanych, młodych muzyków, którzy wspólnie wkładają w wygrywane kompozycje całe serce. To samo słychać z resztą na koncertach.

My Best Band In The World, to konglomerat talentów, stylów, osobowości i różnych muzycznych światów połączonych w jeden projekt. W jego skład wchodzą:

Aga Bigaj - fortepian / wokale
Paweł Izdebski - gitary / wokale
Piotr Lewańczyk - bass / wokale
Wiktoria Jakubowska - perkusja / wokale | Michał Piotrowski - perkusja / wokale
Magdalena Laskowska - skyrzpce / wokale
Kasia Sylla - skrzypce / wokale
Kuba Jakubowski - wiolonczela / wokale

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Ralph Kaminski - trasa "Młodość"

 KUP BILET

Ralph Kaminski - trasa "Młodość"

 KUP BILET

WrocLove Summer Stage - Ralph Kaminski

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Fantastyczny koncert, a właściwie spektakl. Wszystko dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Jest biało, świetliście, kosmicznie i bajkowo. Ralph Kaminski to na polskiej scenie muzycznej absolutne Zjawisko. Antidotum na to wszystko, co we współczesnej polskiej muzyce siermiężne, infantylne, pseudoprofesjonalne. Jego utwory budzą prawdziwe emocje, poruszają, dotykają tego, co w nas najgłębiej ukryte, trudne, bolesne, wstydliwe. Ralph Kaminski to po prostu "space oddity"!
Fantastyczny koncert- Ralph i jego band byli niesamowici!
Ralph sam w sobie jest wizją. Liczę na to, że nie zbłądzi i dalej pozostanie alternatywą o nieprzeciętnej wrażliwości. W dobie kultury mainstreamowej potrzeba takich artystów, by móc oddychać. Ukłon również w stronę Wiktorii Jakubowskiej, wszechstronnej dziewczyny o wielkim talencie. Śledzę jej karierę od pewnego czasu, miło było zobaczyć jej flow na żywo:)
Spectakuuuularrrrr❣
Było kosmicznie! Nie spodziewałam się takich emocji, wspaniały występ
Wspaniały koncert,na pewno wybiorę się jeszcze raz.
Najlepszy koncert ❤️
Cudowny, emocjonalny koncert❤️
Wspaniały koncert! Niezwykle utalentowany artysta! Lekkość z jaką spiewa Ralph hipnotyzuje na żywo jeszcze bardziej niż na płycie. Jego głos, któremu towarzyszył znakomity zespół, to w efekcie totalny majstersztyk! Polecam!
Jestem zaszczycona, że mogłam posłuchać na żywo sztuki jaką tworzy Ralph, totalnie poczułam kosmiczne energie! Piękne rzeczy robisz Ralph, scena jest stworzona dla Ciebie!
Przepiękny bardzo teatralny koncert, poruszający ducha i ciało. Na twarzy zachwyt i wzruszenie. Gamma emocji jak przypływ fal zalewała mnie z każdym utworem. Mój pierwszy koncert w tym roku, piękne preludium. Dziękuję!
Rewelacja! Pięknie przygotowany i zagrany koncert.
Coś pięknego! Było rewelacyjnie!
Świetna atmosfera, wspaniałe show!!!
Znakomity koncert w klimatycznym miejscu.
Zdecydowanie najlepszy koncert na jakim byłam. Już myślę o kupnie biletu na kolejne szoł Ralpha!
Julita 21.02.2020 19:54
Jeżeli chcesz zobaczyć coś niemożliwego, kup bilet na koncert Ralpha
Koncert był totalnym kosmosem ! Ralph przekazał nam prawdziwe kosmiczne energie ;) Dawno tak świetnie nie bawiłam się na koncercie. Dziękuję Wam za niezapomniane chwile.
Partycja27 17.02.2020 18:45
Wspaniałe wydarzenie pełne wzruszenia, ekscytacji i podziwu dla talentu zespołu i show jakie przedstawili. Chcę więcej!
Patrycja 16.02.2020 20:09
Koncert wspaniały, talent wokalny Ralpha niesamowity !!! Cała oprawa i atmosfera genialne !
elmer3003 16.02.2020 19:20
Przepiękny występ! Pełen emocji. Niesamowite przeżycie, które każdy powinien doświadczyć
Ann 16.02.2020 15:11
kosmiczne SZOOŁ!! Młodość jest przepiękna
marta 16.02.2020 13:55
Koncert był cudowny!
Artyzm, profesjonalizm, ogromna wrażliwość i serdeczność, Koncert cudny. Ralph i zespół wspaniale przygotowani, jestem bardzo, bardzo zadowolona.
GrazyiaS 16.02.2020 09:06
Polecam wszystkim - młodym i starszym ( mam 63 lata ). Ciekawe, przemyślane choć i trochę naiwne. Daje zadowolenie i refleksję.
Koncert był rewelacyjny, a można wręcz powiedzieć, że KOSMICZNY! Ralph zapewnił nam niesamowite doznania dźwiękowe i wizualne! Impreza kameralna, ale doskonale zorganizowana; jak zawsze w DK Chwałowice ciepła i miła atmosfera
Koncert był niesamowity. Byłam bardzo wzruszona. Było wspaniale.
Nie koncert, a piękny performance! Same wspaniałości❤️
nataliammmmm 15.02.2020 10:47
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane