koncert

Randy Crawford z Joe Sample Trio

koncert

Randy Crawford z Joe Sample Trio

Randy Crawford z Joe Sample Trio - Bilety na koncert

Program Trzeci Polskiego Radia i Gdynia Ladies’ Jazz Festival zapraszają na jedyny w Warszawie koncert Randy Crawford, z okazji 25- lecia trójkowych koncertów.

8 listopada, Sala Kongresowa, Warszawa!

Wspaniały głos Randy Crawford znamy z megaprzeboju zespołu The Crusaders "Street Life", ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Jackie Brown" Quentina Tarantino, z pięknych ballad, takich jak "Almaz", "Imagine" Johna Lennona czy "Knockin On Heaven's Door" Boba Dylana.

W swojej karierze współpracowała z takimi sławami jak: George Benson, Quincy Jones, Al Jarreau, Ray Charles, Eric Clapton, David Sanborn czy Joe Sample.

Jej przeboje są z nami już od lat 80-tych, kiedy to na listach przebojów pojawił się utwór "Street Life", a potem następne: "One Day I'll Fly Away", "You Might Need Somebody", "Diamante" (w duecie z Zucchero), "Almaz", "Rainy Night in Georgia".

Randy Crawford to jedna z ikon muzyki soul, jazzu i rhytm & bluesa.

W Warszawie wystąpi ze swym najlepszym, najbardziej sprawdzonym zespołem, podobnie jak podczas pierwszej wizyty w Polsce, na Ladies' Jazz Festival w 2010 roku.

Wielkie święto muzyczne Programu Trzeciego Polskiego Radia i Gdynia Ladies' Jazz Festival 8 listopada w Sali Kongresowej w Warszawie!

Więcej na ladiesjazz.pl

Patroni Medialni:
Tygodnik Newsweek Polska, Gazeta Co jest Grane i Wirtualna Polska
Poleca radiowa Trójka!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane