koncert

Raz Dwa Trzy - Jubileusz 30-lecie zespołu

koncert

Raz Dwa Trzy - Jubileusz 30-lecie zespołu

Raz Dwa Trzy - Jubileusz 30-lecie zespołu - Bilety na koncert

"30 lat jak jeden koncert…" 30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno - literacki język. Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki A.Osieckiej i W.Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów - od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym "Raz, Dwa, Trzy" - jego swoistym DNA. Koncertami również - bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście. Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Jak zwykle wyjątkowy koncert !!!!
Świetny koncert. Dwie godziny dobrej muzyki. Różnorodność utworów, profesjonalne wykonanie. Poza liderem zespołu, szczególne słowa uznania dla trębacza i gitarzysty.
Miejsca na balkonie to porażka. Pierwszy i ostatni raz!
Koncert wspaniały. Niestety nie mogłem zająć miejsca zgodnie z nabytym biletem. Zaproponowano mi krzesełko pod ścianą na samej górze sali. Miejsce zakupione zostało bowiem zajęte przez ekipę techniczną obsługującą koncert. Ostatecznie skorzystałem z miejsca osoby , która nie przybyła na występ. Ale były nerwy.
Warto było się wybrać, dobry dobór repertuaru, dobre nagłośnienie.
Koncert fantastyczny, cudownie zagrany. RAZ DWA TRZY to marka sama w sobie. Wiele emocji i wzruszeń.
Wspaniale spędzony czas. Coś dla ducha :)
Bardzo dobry koncert. Zespół w formie.
Świetny koncert. Piękna kameralna oprawa (czasami przesadzone światła). Obsługa nagłośnieniowa stanęła na wysokości zadania. Muzykom trzeba pogratulować finezji w aranżacjach. Jedyne czego mi brakowało to smyki. Polecam i pozdrawiam.
Świetny, klimatyczny koncert. Trochę mi tylko wstyd za Olsztyn, że oklaski były zbyt krótkie na koniec. Zespół grał na "bis" tylko raz 😕
Wspaniały koncert, zespół nie zawodzi. Nadal we wspaniałej form i.

Polecane