koncert Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - Młynarski

koncert Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - Młynarski

Raz Dwa Trzy - Młynarski - Bilety na koncert

10 czerwca 2017 roku minęło 10 lat od nagrania przez zespół "RAZ, DWA, TRZY” kultowego albumu „RAZ, DWA, TRZY - MŁYNARSKI”

Album, który powstał we współpracy z Wojciechem Młynarskim zyskał ogromne uznanie wśród publiczności, miano podwójnej platyny oraz otrzymał nagrodę Fryderyka 2008 w kategorii Album Roku Pop.

Zespół RAZ, DWA, TRZY od 2007 roku do 2010 roku zagrał z tym materiałem kilkaset świetnie przyjętych koncertów w Polsce i poza granicami kraju.

Dla upamiętnienia Mistrza Wojciecha jak i z okazji jubileuszu nagrania płyty, Zespół planuje przypomnieć publiczności piosenki Wojciecha Młynarskiego w trakcie wyjątkowego cyklu koncertów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Raz Dwa Trzy - Młynarski

Jak zawsze REWELACJA
Fantastyczny koncert:,jak zawsze Raz Dwa Trzy I swietna atmosfera dzieki oczywiscie wspanialym organizatorom.pozdrawiam Ewa Gaustad
Niebo dla uszu i dla duszy ukojenie!
Wspaniały koncert w fantastycznym miejscu. Zdecydowanie warto!
Koncert rewelacyjny. Doznania muzyczne na najwyższym poziomie, świetny kontakt z widownią. Bardo ciekawe i trafne zapowiedzi piosenek. Bardzo udany czas.
Uczta dla ducha!
Super
Fantastycznie
Fantastyczny występ:) Łzy ze śmiechu i ze wzruszenia gwarantowane. Sama Kuźnia też super- od jedzenia po domową atmosferą. Serdecznie polecam!
Koncert świetny, aranżacja i wykonanie brawurowe. A przy tym interesujące i zgrabne wypowiedzi p. Adama Nowaka. Organizacja koncertu na 5.
Koncert pierwsza klasa, wszyscy zadowoleni
wspaniały występ, fantastyczna atmosfera :) i niesamowica muzyka :)
Muzyka tak dla duszy jak dla ucha, Panowie nieustannie zachwycają 😊 koncert cudowny, mógłby jedynie trwać dłużej 😉
Byłam drugi raz na tym koncercie. Znakomity, wspaniały. To właściwie cały spektakl słowno-muzyczny. Polecam
wspaniały koncert,momentami wzruszający,brawurowe wykonanie piosenki Moskwa -Odessa.-dziękujemy
Koncert OK, ale kiepskie nagłośnienie.
Wspaniały koncert! Spotkanie dwóch mistrzów: Pana Wojciecha Młynarskiego i Pana Adama Nowaka. Aż żal było wychodzić po koncercie, bo chciałoby się jeszcze i jeszcze...
Nagłośnienie było kiepskie i popsuło wrażenia - wysokie tony nagłośnione za bardzo, przez co np. trąbka, akordeon, czy talerze były momentami nieprzyjemnie głośne. Do tego wokale były średno nagłośnione, ciężko było przez dudnienie rozróżnić czasem słowa. A poza tym zespół jak zwykle świetny, wszyscy w dobrej formie.
Koncert bardzo udany, świetny kontakt z publicznością, finezja, dowcip, kultura. Siła słowa tekstów Młynarskiego w połączeniu z ciekawymi aranżacjami dała znakomity efekt. Refleksyjny, mądry koncert.
Klasa sama w sobie, Adaś Nowak i spółka + Młynarski... Nawet mieli ochotę podpisywać płyty po koncercie i robić sobie zdjęcia z fanami. Odnowione NCK, bardzo przyjemna sala.
Piękny wieczór.. wspólny wieczór w przedziale wiekowym 27 -54 i wszyscy zadowoleni. Teksty Mistrza, głos mistrzowski i muzyka pełna profesja z fantazją i oczkiem do widzów. Gorąco polecam. AAAA i NCK wypełniał.e.m
GENIALNY KONCERT - teksty Wojciecha Mlynarskiego w nowej muzycznej odslonie muzycznej wspaniałej aranzacji RAZ DWA TRZY. Teraz to prawdziwa muzyczna perełka . Kto nie slyszał zachęcam do pójścia na ten koncert.
Koncert był fantastyczny, każdy ko ncert tego zespołu można podsumować stwierdzeniem--dla takich chwil warto żyć
Świetna impreza świetny zespół
Rewelacja!!!! Byliśmy pierwszy raz na koncercie Ra Daw Trzy, i napewno jeszcze będziemy.Dobrze spędzony czas, w ich towarzystwie.
jak zwyklr rewelacyjni
Organizacja występu jak i sam występ przeprowadzony profesjonalnie. Jesteśmy zachwyceni występem i bardzo polecamy wszystkim którzy pragną miło powspominać czas przy śpiewie i grze genialnego zespołu RAZ DWA TRZY
Super koncert, Grupa Raz, Dwa, Trzy mocno rozgrzała publiczność. Zagrali największe przeboje Młynarskiego. Po koncercie można było kupić płyty z autografami. Serdecznie polecam, bardzo dobrze się bawiłam
Super koncert
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert