Recital Tomasza Stockingera | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

Recital Tomasza Stockingera

koncert

Recital Tomasza Stockingera

Recital Tomasza Stockingera - Bilety na koncert

Wyjątkowy wieczór w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego
w wykonaniu znanego aktora i wokalisty Tomasza Stockingera.
Podczas koncertu zabrzmią utwory wybitnych kompozytorów, m.in. Henryka Warsa i Jerzego Jurandota, które przed laty śpiewały gwiazdy kina przedwojennego Eugeniusz Bodo, Aleksander Żabczyński, Antoni Fertner i inni. W programie ponad 20 niezapomnianych, ponadczasowych piosenek z lat 20. i 30. ubiegłego stulecia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Występ Pana T. Stockingera był bardzo udany. Absolutnie rewelacyjny był w piosenkach granych aktorsko (np. jako słomiany wdowiec). Łatwo nawiązał kontakt z publicznością (z paniami z pierwszego rzędu,z panem, który się śmieje), śpiewał ciepłym głosem, wcielał się w bohaterów piosenek: z nimi cierpiał, kochał, marzył. A mnie się marzą takie koncerty w kawiarni przy lampce wina, kawie, w bardziej kameralnej atmosferze... tak jak bywało kiedyś, dawno temu. Za taki koncert trzeba by dużo drożej zapłacić, to oczywiste. Ale warto.
Witam, Bardzo sympatyczny w odbiorze występ zarówno p.Tomasza,ale też p.Stefana, który wspaniale dostarczył muzykę na żywo. Wspaniała gratka nawet dla trzech pokoleń:) Pozdrawiam, M.Syskowska

Polecane