koncert

Krzysztof Respondek i zespół Nad Porami Roku

koncert

Krzysztof Respondek i zespół Nad Porami Roku

Krzysztof Respondek i zespół Nad Porami Roku - Bilety na koncert

Koncert z cyklu Kulturalne popołudnie

Dwuczęściowy koncert z udziałem Krzysztofa Respondka – aktora, piosenkarza, artysty kabaretowego i szczecińskiej grupy Nad Porami Roku – prezentującej autorskie utwory z kręgu poezji śpiewanej z niebanalnym akustycznym akompaniamentem.

Dnia 28 kwietnia Godz. 18:00 czas 140 min, 1 przerwa

Krzysztof Respondek – taki świat kupuję, trochę z uśmiechem, trochę na poważnie.

Znany z seriali Barwy Szczęścia, Naznaczony, Odwróceni, Kryminalni, Agentki, Prawo Agaty, Laura. Można go było zobaczyć w telewizyjnym hicie - Twoja twarz brzmi znajomo. Podczas swoich koncertów wykonuje znane i lubiane światowe hity jak i autorskie piosenki ze swoich płyt, a także śląskie przeboje zagrane w nowoczesnych aranżacjach. Pomiędzy piosenkami artysta prezentuje dowcipne monologi i anegdoty z życia wzięte.

Nad Porami Roku – w poetyckim nastroju

Nad Porami Roku - Jeden z czołowych polskich zespołów grających autorską muzykę, piosenkę turystyczno-poetycką w akustycznej, nowoczesnej, niebanalnej formie i brzmieniu z folk-poetyckiego nurtu Krainy Łagodności do poezji Wiesławy Kwinto-Koczan (WUKA). Utwory "Przytul mnie", "Anielskie posłanie" oraz "Okna" stały się dopełnieniem festiwalowych i koncertowych sukcesów zespołu i zostały umieszczone na płycie "W górach jest wszystko co kocham cz. VIII - Góry i Ludzie" wydanej w 2012 roku. Ich pierwsza płyta, z piosenkami do tekstów Wiesławy Kwinto-Koczan, "PRZYTUL MNIE" została wybrana piątą płytą roku w plebiscycie Bazowa Płyta Roku 2014. W grudniu 2015 odbyła się premiera drugiej płyty również z poezją Wiesławy Kwinto-Koczan zatytułowanej "GWIEZDNE ALEJE", która już zdobyła bardzo dobre oceny wśród miłośników. W styczniu 2017 roku pojawiła się płyta EP zatytułowana "NAD PORAMI ROKU" z dwoma utworami, "Pamiętam" do słów WUKI i "Dolina Odry" do tekstu Wojtka Leśniaka, piosenka ta została napisana specjalnie na festiwal "Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewana"

Zespół tworzą:

  • Łukasz Leśniak - gitara, wokal.
  • Wojtek Leśniak - gitara, harmonijka, wokal, muzyka, aranżacje.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Krzysztof Respondek i zespół Nad Porami Roku

Bardzo dobry występ i Responka i zespołu.
Jak zawsze u Krzysia , miło , sympatycznie z właściwą ilością gwary...

Polecane z kategorii koncert