koncert

Retro Orchestra i „Wspomnienia Dawnych Dni”

koncert

Retro Orchestra i „Wspomnienia Dawnych Dni”

Retro Orchestra i „Wspomnienia Dawnych Dni” - Bilety na koncert

Retro Orchestra i „Wspomnienia Dawnych Dni” | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Retro Orchestra i „Wspomnienia Dawnych Dni” w Białołęckim Ośrodku KulturyRetro Orchestra i „Wspomnienia Dawnych Dni” w Białołęckim Ośrodku Kultury
11 maja o godz. 12:00 w Białołęckim Ośrodku na scenie przy ul. Van Gogha 1 odbędzie się wyjątkowy koncert, podczas którego usłyszymy autorskie aranżacje najpiękniejszych przedwojennych piosenek z repertuaru Mieczysława Fogga, Zuli Pogorzelskiej, Eugeniusza Bodo, Tadeusza Faliszewskiego czy Lucyny Messal. Retro Orchestra, w składzie Joanna Hort – wokal, Piotr Kopietz – akordeon, bandoneon oraz Jarema Jarosiński – instrumenty perkusyjne przeniesie nas w klimat lat 20. i 30. XX wieku, czyli okresu eleganckich kawiarni, wytwornych teatrów, szalonych kabaretów i swingujących dancingów. W programie koncertu m.in. „Ja się boję sama spać”, „To ostatnia niedziela”, „Już nigdy”, „Tango andrusowskie”, „Odrobinę szczęścia w miłości”, „Ty, miłość i wiosna”.
Wstęp wolny. Wejściówki do odebrania w kasach Białołęckiego Ośrodka Kultury: tel. 22 300 48 00, e-mail: kasa@bok.waw.pl.
Koncert jest organizowany przez Białołęcki Ośrodek Kultury wraz z Białołęcką Radą Seniorów. Partnerem wydarzenia jest Synexus – Warszawska Akademia Zdrowia, który w godz. 11:00-15:00 będzie przeprowadzał bezpłatne badania kontrolne dla uczestników koncertu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane