koncert
Rewia Burleski Pin Up Candy

koncert

Rewia Burleski Pin Up Candy

Rewia Burleski Pin Up Candy - Bilety na koncert

Rewia Burleski Pin Up Candy - Warszawa Six Seasons - World Orchestra House | Kupuj Bilety Online

Wachlarze z piór, gorsety, pończochy i kąpiel w gigantycznym kieliszku szampana! To niepowtarzalne atrybuty klasycznej burleski, którą będziecie mieli okazję oglądać regularnie w nowym miejscu na burleskowej mapie Warszawy - restauracji Six Seasons!

Zapraszamy Państwa na najbardziej klasyczne pokazy burleski w wykonaniu międzynarodowych gwiazd tego gatunku.
Na scenie wystąpi królowa polskiej burleski Pin Up Candy, gwiazda programów Mam Talent, All Together Now, która swoimi pokazami uwodzi widzów w kraju i za granicą ( m.in. Paryż, Rzym, Moskwa)! Specjalnie dla Was wykąpie się w gigantycznym kieliszku szampana...

W świat eterycznej burleski przeniesie Was Red Juliette, zdobywczyni tytuły na festiwalu burleski w Londynie. Juliette niczym dziewczyna z obrazów Alfonsa Muchy wyczaruje na scenie nieziemsko kobiecy klimat.

Konferansjerem naszych wieczorów z burleską jest profesjonalny MC, Tomasz Kleyff, znany publiczności jako CNE Człowiek Nowej Ery, raper nagrywający płyty z Wujkiem Samo Zło, Baku Baku Skład. W swoim dorobku posiada portfolio dziennikarskie, jako prezenter MTV Polska, prowadzi również liczne festiwale muzyczne. CNE zasiada również w składzie jury programu Śpiewajmy Razem. All Together Now.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje

Brak recenzji

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
28.12.2019 17:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Warszawa inne wydarzenia