koncert

Riffertone w Klubokawiarni Aquarium

koncert

Riffertone w Klubokawiarni Aquarium

Riffertone w Klubokawiarni Aquarium - Bilety na koncert

Riffertone to rodzinny duet wywodzący się ze Śląska Cieszyńskiego. Zrodził się spontanicznie z inicjatywy gitarzysty Alberta Kokoszewskiego oraz wokalisty Jarosława Krużołka w 2006 roku.
Muzycy na swoich koncertach prezentują kompozycje sięgające różnych stylistyk (pop,blues, jazz i inne), by każdy odnalazł coś dla siebie.

W 2011 roku formacja zgłosiła swoje utwory do przeglądu zespołów muzycznych „Zrób Głośniej!” organizowanego przez T-mobile i zakwalifikowała się do finału. Jako laureaci konkursu trafili do „Muzycznej Owczarni”, w której szlifowali talenty u boku takich osobowości muzycznych jak: Wojtek Olszak, Kuba Badach, Piotr Cugowski, Wojtek Pilichowski, Marek Raduli czy Tomasz Łosowski.
W lipcu 2012 roku duet zdobył I-sze miejsce podczas Międzynarodowego Festiwalu „Carpathia 2012” w Rzeszowie.
W marcu 2013 roku Riffertone wystąpił w Sali Kongresowej jako support Mick’a Hucknall’a, lidera i wokalisty legendarnej grupy Simply Red, zaś w listopadzie byli supportem polskiej trasy Electric Light Orchestra. W 2014 roku zespół brał udział w 7 edycji „Must be the Music” – dotarł do półfinału.
We wrześniu 2014 roku nakładem wydawnictwa AGORA ukazał się debiutancki album zespołu Riffertone - „Someday, somewhere” zawierający 13 autorskich kompozycji. Producentem płyty był Kuba Badach. W nagraniach udział wzięli wspaniali muzycy, min. sekcja rytmiczna zespołu Poluzjanci, Wojtek Olszak, Jan Smoczyński, i wiele innych.
Oprócz koncertów autorskich, występował na jednej scenie wraz z Anną Dąbrowską, Natalią Kukulską, Piotrem Cugowskim i Kubą Badachem w aranżowanym przez Jacka Piskorza koncercie „Tribute to Michael Jackson Symfonicznie”.

Wiosną 2018 zespół Riffertone nagrał własnym sumptem kolejną muzyczną pamiątkę, pt. "Senność". Nad całością nagrań, miksów oraz produkcji czuwał Wojtek Famielec.
W nagraniach brali udział zaprzyjaźnieni muzycy: Dawid Niziurski, Artur Michalski, Wojtek Famielec.
Obecnie zespół zaangażowany jest w promocję nowego "mini" albumu oraz prace nad nowym materiałem.

Skład zespołu :
Jarek Krużołek - wokal
Albert Kokoszewski - gitara, wokal

Bilety:
20 zł - przedsprzedaż
30 zł - w dniu koncertu
W związku z obowiązującymi przepisami, ilość biletów ograniczona!


Prosimy o przestrzeganie zasad higienicznych związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w tym m.in. o zachowanie 2-metrowej odległości między słuchaczami.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, konsumpcja podczas koncertu zwalnia z obowiązku zakładania maseczki (kawka, ciacho i takie tam).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Fantastyczna atmosphera :) Jak zwykle z resztą!

Polecane