Robert Janowski śpiewa Złote Przeboje | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

Robert Janowski śpiewa Złote Przeboje

koncert

Robert Janowski śpiewa Złote Przeboje

Robert Janowski śpiewa Złote Przeboje - Bilety na koncert

Robert Janowski śpiewa Złote Przeboje!

Robert Janowski rusza w Polskę aby spotkać się ze swoimi fanami w największych salach widowiskowych w kraju. Premierowy koncert został zaplanowany 11 października 2014 roku w Koszalinie, następnie odwiedzimy Olsztyn, Zieloną Górę, Zabrze, Wrocław, Kraków oraz Gdynię. To wspaniała okazja do zabawy i obcowania z fantastycznymi hitami wykonanymi w znakomitych aranżacjach. Na scenie oprócz Roberta Janowskiego pojawią się artyści ze szklanego ekranu m.in. Magdalena Tul, Aneta Figiel, Agata Dąbrowska, Zbigniew Fil, Adam Kram, Michał Polubiec, Michał Grott, Tomasz Filipczak oraz Zbigniew Kaute. Patronat medialny nad trasą koncertową objęło radio Złote Przeboje.

Gościnnie wystąpią:
Ewelina Lisowska - brała udział w talent show telewizji TVN Mam Talent oraz X Factor. W efekcie podpisała kontakt z wytwórnią Universal Music Polska. Na swoim koncie ma już dwie płyty na których pojawiły się single „Nieodporny rozum” , „W stronę słońca” , „Jutra nie będzie” , We mgle”.
Mateusz Ziółko - pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Szerszej publiczności zaprezentował się pierwszy raz w 2008 roku biorąc udział w programie „Mam Talent” na antenie TVN, gdzie szybko zyskał przychylność jurorów oraz sympatię widzów. W 2012 roku wraz z zespołem pojawił się także w „Must Be The Music – Tylko Muzyka”. W 2013 został zwycięzcą III edycji programu „The Voice Of Poland” na antenie TVP2, tym samym podpisując kontrakt z wytwórnią. Zwyciężył także w konkursie Super Debiuty 2014 podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane