koncert Robert Kasprzycki

Robert Kasprzycki - Pół wieku, Człowieku!

koncert Robert Kasprzycki

Robert Kasprzycki - Pół wieku, Człowieku!

Robert Kasprzycki - Pół wieku, Człowieku! - Bilety na koncert

Robert Kasprzycki - Pół wieku, Człowieku!

Koncert na 50 urodziny Roberta Kasprzyckiego - znakomitego barda, charyzmatycznego wokalisty i krypto-standupera, którego występy łączą w sobie liryczny monsun, rockowy tajfun i huraganowy śmiech.

Kasprzycki zagra solo i z zespołem - podstawą będzie Kasprzycki Band w składzie Max Szelęgiewicz - gitara, Krzysztof Wyrwa - bas, Adam Zadora - perkusja, jednak muzyczni Goście są niewykluczeni, a nawet mile widziani.

Ci, co znają Kasprzyckiego od dawna, poczują się jak w wehikule czasu, ci, co przyjdą po raz pierwszy - nie raz na jego koncert powrócą.

Po prostu mus być!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Żona była bardzo zadowolona i szczęśliwa z koncertu. A zadowolona Żona, to podstawa :)
Zjawiskowo jak zawsze! Mix melancholii, dystansu do siebie i refleksyjnej muzyki.
Super koncer ! Brawa dla całego zespołu !
Świetny koncert! Prawdziwa uczta duchowa! Robert oprócz śpiewania jest finezyjnym mówcą, rozśmiesza publiczność w inteligentny sposób.
Koncert zaliczam do bardzo udanych. Bardzo dobry kontakt z publicznością. Dałbym 6 gwiazdek, jakby mikrofon wykonawcy, nie był aż tak rozgrzany do czerwoności 😉
Koncert petarda. Pan Robert jest fantastycznym człowiekiem, z genialnym poczuciem humoru i wspaniałym talentem muzycznym. Jest nadal pod wrażeniem.
Świetna zabawa - jak zwykle :)
Super koncert,super zabawa.
jak zawsze super !!!!!!
Bardzo dobry koncert, jestem zadowolony i poszedłbym jeszcze raz. Minus jedna gwiazdka za nagłośnienie - siedziałem dwa rzędy poniżej akustyka na tej samej linii. Wokal często nieczytelny, natężenie dźwięku trochę za duże, perkusja zbyt mocna w stosunku do reszty instrumentarium. Robert Kasprzycki jak zawsze mnie nie zawiódł!
Cudowny koncert. Magia, poezja, dowcip, liryzm, zaduma, humor, czułość. To był nasz ( z moją Chmurką) trzeci koncert pana Roberta & Co w tym roku. Chyba najpelnieszy i najbardziej bogaty (takze za sprawą gosci czyli trąbki i i dodatkowych instrumentów perkusyjnych). Utwory skrzace się znaczeniami, zagrane w pełnym składzie nabierają jeszcze głębi i dodatkowej mocy. Duza w tym zasługa znakomitych muzyków, którzy z liderem graja już ponad 20 lat i to porozumienie między wszystkimi jest widoczne i slyszalne (wspaniały Max Szelegiewicz na gitarze elektrycznej, wypełniający przestrzenie dźwiękiem i pieknie ułożonymi solówkami, sekcja rytmiczna czyli Krzysztof Wyrwa, który spokojnie z iście zegarmistrzowska precyzja wyczarowuje cudowne przejścia na basie i Adam Zadora, perkusista z niesamowitym groovem i feelingiem, że tak powiem z angielska, którego kazde uderzenie warte jest odnotowania). A nad tym wszytkim niczym wielki reżyser i demiurg panuje Robert Kasprzycki, czasem jak czarodziej, egzystencjalny mag, innym razem jako znakomity stand-up-owiec i komik ale nade wszystko wypełniony poezją, wazliwy artysta ( takze znakomity gitarzysta) przekazujący te wrażliwośc i głębię widzom, idącym za nim w tej kosmicznej wręcz ale jakze ludzkiej, pelnej humanizmu podróży. No i co by nie mówić to są wszystko znakomite utwory. Przepiekny koncert. Przy Trzymaj się wiatru kochana znow pojawiły sie łzy. Radości. Dziękujemy
Było wspaniale. Święty Mikołaju dziękujemy za prezent - bilety na koncert Roberta Kasprzyckiego. Panie Robercie zrobiłeś Wielkie SHOW Przeprowadziłem wywiad zautoryzowany i wydrukowany we WZRASTANIU dla młodzieży w 12.2003 r. Proszę o następny wywiad....
Pozytywnie, energetycznie spędzony wieczór. Więcej bisów ;-)))
Robert jak zwykle nie zawiódł swoich fanów Kontakt z publicznością wzorowy, ciekawy dobór piosenek. Jedynie tym razem jak na występ jubileuszowy brakło gości, którzy w moim mniemaniu podnoszą rangę takiego przedsięwzięcia, a także czułem niedosyt - było mi za krótko. Z drugiej strony to znak, że czas na koncertach Roberta Kasprzyckiego mija bardzo szybko, ale mogłoby być z godzinkę dłużej, nie obraziłbym się.
Koncert świetny - Robert Kasprzycki jak zwykle bawi publiczność zarówno muzyką jak i poczuciem humoru. Ponad dwie godziny dobrej zabawy pełnej poezji, muzyki i radości.
Rewelacja - jak zawsze! Ukojenie dla duszy!
Bardzo dobry koncert. Prawie 2.5 godziny dobrej muzyki
Koncert, jak zwykle, z najwyższej półki. Mądre, dowcipne słowo, świetna muzyka. Polecam.

Polecane