koncert

Rogucki - na żywo 2013

koncert

Rogucki - na żywo 2013

Rogucki - na żywo 2013 - Bilety na koncert

Rogucki - na żywo 2013 | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Piotr Rogucki wokalista i frontman - znanej fanom muzyki rockowej - grupy Coma, która na rynku polskim zadebiutowała w 2004 roku albumem „Pierwsze wyjście z mroku” (Fryderyk za najlepszy album rockowy 2004), zdobyła wierną publiczność dzięki energetycznym koncertom i potwierdziła swoją pozycję na scenie rockowej dzięki platynowym płytom „Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków” (Fryderyk za najlepszy album rockowy 2006), „Hipertrofia” (Fryderyk za najlepszy album rockowy 2008) podjął się realizacji 2 solowych albumów.

Pierwszy z nich „Loki –wizja dźwięku” jest, jak mówi Piotr Rogucki „jest zapisem ścieżki dźwiękowej do filmu muzycznego, który nie powstał”. Album, w piętnastu odsłonach, opowiada historię muzyka rockowego i awanturnika o pseudonimie Loki-postaci o ekscentrycznych poglądach i zachowaniach, łamiącego stereotypy i wzbudzającego kontrowersje, który przy tym jest bezkrytycznie uwielbiany przez swoich towarzyszy, a w szczególności kobiety.

Druga solowa odsłona Piotra Roguckiego „95-2003” to swoisty powrót do przeszłości. Album, który ukazał się w maju 2012 zawiera utwory napisane w latach 1995-2003, jeszcze przed sukcesem zespołu COMA, które Piotr wykonywał podczas wielu festiwali, Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie czy Spotkania zamkowe w Olsztynie. Teraz wracają na płycie w nowej odświeżonej postaci. Na płycie brzmiącej akustycznie i nieco eksperymentalnie, za sprawą wykorzystania dość niecodziennego instrumentarium i specyficznej konstrukcji utworów słychać wyraźnie 15sto letnie inspiracje rockiem, równowagę w używaniu środków ekspresji, słowem daje o sobie znać bogate doświadczenie muzyczne.

Przyszedł czas na pokazanie repertuaru solowego z “95-2003” w wersji koncertowej. W specjalnie przygotowanym widowisku, w ciekawym instrumentarium, w niecodziennej oprawie, Piotr pojawi się na scenie, by wykonać dawne utwory w nowej aranżacji, a także najciekawsze fragment z albumu “Loki – wizja dźwięku.

Zapraszamy na koncerty!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane