koncert

Rysy / Małe Miasta

koncert

Rysy / Małe Miasta

Rysy / Małe Miasta - Bilety na koncert

Rysy to tegoroczna sensacja polskiej sceny elektronicznej. Małe Miasta konsekwentnie dekonstruują hip-hop nadając mu autorski sznyt. Łączy ich dobre ucho do nośnych melodii, dobre piosenki i... wspólna jesienna trasa!

RYSY

Rysy to nowe zjawisko na polskiej scenie elektronicznej. Hipnotyczne rytmy zatopione są w sosie IDM. Eksperyment brzmieniowy przełamany chwytliwą melodią. Taneczny charakter numerów Rys nie gryzie się z intrygującymi opowieściami. Projekt ma bowiem charakter narracyjny i konceptualny, który łączy eteryczne przestrzenie dźwiękowe z energetyczną pulsacją bitów. Rysy są autorskim projektem Wojtka Urbańskiego i Łukasza Stachurko (Sonar Soul) z gościnnym udziałem Justyna Święs (The Dumplings), Baascha i Piotra Zioła.

Debiutancka płyta zespołu będzie miała swoją premierą 4 września 2015. Na albumie "Traveller" ( U Know Me Records) znajdzie się 10 piosenek w tym znane z EPki Ego: "Brat", "I Will Fly" "Ego". Oprócz Justyny Święs na płycie wokalnie będzie się udzielać Basach oraz Piotr Zioła.

MAŁE MIASTA

Od wydania debiutanckiego białego kruka Małych Miast nie minął nawet rok, a tymczasem ten hip-hopowy duet powraca już z nowym krążkiem, którego premiera w październiku. Materiał przedpremierowo prezentowany był na żywo na wszystkich najważniejszych letnich festiwalach, m.in. Open'er, Tauron Nowa Muzyka, Hip-Hop Kemp, Off Festival czy Spring Break. Doceniła go również kultowa amerykańska stacja radiowa KEXP zapraszając zespół do udziału w swoich słynnych sesjach nagraniowych.

Na drugim albumie MM nie zabraknie wyśmienitych gości, będą to między innymi Taco Hemingway, Ras z duetu Rasmentalism, RAU, Don Guralesko, Stasiak czy Wojtek Mazolewski. Premiera drugiej płyty jest ustalona na 9.10.2015

Małe Miasta to bezprecedensowy projekt na polskiej scenie alternatywnej. Muzyka tego tajemniczego duetu producenckiego to mieszanka odważnych elektronicznych brzmień z hip-hopem i eksperymentalnym R&B. Pod koniec 2014 roku w wytwórni Alkopoligamia.com wydali swoją debiutancką płytę "MM", a cały jej nakład rozszedł się już w przedsprzedaży. Na albumie talent i świeżość Małych Miast wzbogacona została udziałem gości jak: Ten Typ Mes, W.E.N.A., ABEL i Klaudia Szafrańska z XXANAXX. Uznanych artystów w wielu przypadkach zachęcili do współpracy remiksując ich utwory na takim poziomie, że żaden z wymienionych twórców nie miał wątpliwości godząc się na udział w płycie. Poza utworami gości z debiutanckiego albumu remiksowali też kawałki Spinache?a czy Night Marks Eletric Trio. Za ten ostatni otrzymali pierwszą nagrodę w konkursie wytwórni U Know Me Records.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane