koncert

Ryszard Rynkowski

koncert

Ryszard Rynkowski

Ryszard Rynkowski - Bilety na koncert

Ryszard Rynkowski | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Ryszard Rynkowski według Jacka Cygana: Zaklinał drogę na rozstajach, gdzie przydrożny Chrystus stał, pił za błędy na górze, nie tańczył na ulicach, śpiewał z Jędrkiem o babach i już sam o pustce po Natalii. Wierzył w jawę, choć czasami rozmawiał z ciemnością. Z beznadziei złej podnosił ludzi, mówił im: wznieś serce nad zło! Czasem wydaje mu się , że siedzi w dziecinnym pociągu jadącym przez kraj krzyży i chleba, a konduktor mówi mu: kupisz tutaj prawo na lewo. Wtedy myśli: byle nie do Warszawy i wysiada gdzieś w polu. Idzie sobie mrucząc: Może zbyt kochałem życie? Ale przecież życie jest nowelą, więc na pytanie-Jak się żyje? Odpowiada niezmiennie: śpiewająco! Ostatnio nie może spać. Za młody na sen włóczy się nocami z księźycem i dzięki temu... ten księźyc nie jest sam! Razem dziwią się, że brąz może być tak piękny. Rano wraca do córki i mówi: -Widzisz Marto, dziś są Twoje urodziny. Wybacz, źe nie śpiewam sto lat, ale cóż, Z moim głosem, lepiej nie. Strach pomyśleć, co by było, gdyby miał ładny głos! Wybudował dom nad jeziorem, by mieć dach, pod który mogliby się schować jego przyjaciele, gdy im będzie źle. Bo chociaż najlepsze dopiero przed nami, to warto wypić za błędy na dole, by ich było mniej w nowym wieku. Więc póki co, rozdaje dary losu tym, którzy chcą go słuchać. Chce im powiedzieć, że najważniejsze jest to coś, co sprawia, jaki człowiek jest!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

10.11.2020, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET
11.01.2021, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET
05.02.2021, 19:00 Aula Artis - Collegium Da Vinci
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

magdabialekinfo@gmail.com
Super występ. Wszystkie znane kawałki poprzedzone ciekawymi historiami. Zabawa przez pełne 2 godz. Pan Ryszard w formie.
Doskonały koncert. Uczta dla ducha. Dziękujemy!
Wspaniały koncert
Cudowna uczta dla ducha! Polecam.
Wszystko super - Ryszard bardzo fajnie poprowadził spotkanie - jedynym minusem była tem na sali , było tak gorąco że duzo osob sie wachlowało ulatkmai - dziwi mnie że dwa klimatyzatory obok których siedziałem były wyłaczone - porazka , nastepnym razem chyba nei skozystam
Dla nas ( pokolenie drugiej połowy XX wieku ) Pan Ryszard jest i będzie idolem, o ile można dzisiaj tak powiedzieć. Pierwszy raz widzieliśmy go w roli wykonawcy i jednocześnie gawędziarza, by nie powiedzieć kabareciarza. I wypadł znakomicie. Drobnych niedoskonałości związanych z upływającym czasem nie dostrzegamy ale to zapewne z uwagi na słabszy już wzrok i słuch. Ja osobiście poznałem Ryszarda chyba w 1992 roku w Poznaniu, w hotelu przy barze z okazji udziału w Miss Polonia. Takim go zapamiętałem i takim go dzisiaj widzę.
Było cudownie, nostalgicznie, wesoło i z humorem. Tylko szkoda, że Pan Ryszard tak szybko uciekł bez możliwości zrobienia z nim fotki lub wzięcia autografu:( a na to liczyłam.
koncert był fantastyczny, na Dzień Kobiet rewelacja, taka chwila uspokojenia i nostalgii
Wspaniały występ, wspaniały artysta !!! Trzymał sale prawe 2 godziny . Nie tylko śpiewa - to był te­atr jednego aktora. Jestem bardzo zado­wolona, że mogliśmy przyjechać do Świdn­ika na ten koncert. Bardzo dziękuję Ry­szardowi Rynkowskiemu za to szczęście.
Ludmila 25.01.2019 08:48
Koncert przecudowny tylu pozytywnych emocji dawno nie przeżyłem. Nie żałuję ani złotówki wydanej na ten cudowny koncert
Miła, swojska atmosfera, którą stworzył wykonawca. Czuliśmy się jak na spotkaniu u dobrego znajomego.
suppppper
Imprezę oceniam celująco. Polecam tym którzy nie skorzystali dotychczas. Występ pana Rynkowskiego był dla mnie rewelacyjny. Panie Ryszardzie - jest Pan dla mnie najlepszym wśród najlepszych. Mam nadzieję - do zobaczenia.
Występ RR dany z sercem. Gdzieniegdzie dało się słyszeć lekkie pogorszenie głosu RR. Ogólnie jednak super!
Super Koncert Mistrz przekazu tekstu piosenek i interpretacji.Panie Ryszardzie wielki ukłon za całokształ dotychczasowej Pana Kariery. Pozdrawiam
było warto!!!
na recitalu byłam ze znajomymi, wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.
Świetny koncert,wokalista w dobrej formie
Jednym słowem Rewelacja:)
Świetny wokalista, muzyk a także kabareciarz. Ciesze się że tam byłem
Wyjątkowy, magiczny wieczór... Wykonawca ponadczasowy... Panie Ryszardzie - dziękuję! Życzę wytrwałości, wiary w siebie i jeszcze wielu tak wspaniałych występów! Najpiękniejszy dzień urodzin w moim życiu... Marzenia się spełniają:-)
Występ bardzo udany, jak każdy w Kuźni.
Warto. Kameralne i super klimat
Występ SUPER - gorąco polecam !!! Jak zawsze w dobrej formie i potrafi publiczność ponieść i rozczulić. jedyna wada - uwaga - inne miejscówki w Kuźni niż w zamówieniu... na portalu :((
Rynkowski jest ponadczasowy!
SUPER SUPER CONCERT Pan Ryszard Rynkowski is TOP MUSIC Men One of the Best in Poland Thank you Ryszard for youw wonderful music Take good care of yourself
Wspaniale przezycie,o ktorym oboje z mezem dlugo bedziemy pamietali.Artysta spiewa calym soba, z glebokiego serca. Wyczuwa sie ogromna sile przekazu. Dodatkowo humorystyczne komentarze do repertuaru. Bylismy na wielu koncertach, ale ten - to cos bardzo szczegolnego, wyjatkowego. Dziekujemy za glebokie przezycia podczas koncertu.
Ok Ok I jeszcze raz Ok. Bardzo pięknie. Super ballady przy fortepianie. Refleksyjny wieczór. No i mądry gawędziarz z tego Rysia jest
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane