koncert

Ryszard Rynkowski

koncert

Ryszard Rynkowski

Ryszard Rynkowski - Bilety na koncert

Ryszard Rynkowski według Jacka Cygana: Zaklinał drogę na rozstajach, gdzie przydrożny Chrystus stał, pił za błędy na górze, nie tańczył na ulicach, śpiewał z Jędrkiem o babach i już sam o pustce po Natalii. Wierzył w jawę, choć czasami rozmawiał z ciemnością. Z beznadziei złej podnosił ludzi, mówił im: wznieś serce nad zło! Czasem wydaje mu się , że siedzi w dziecinnym pociągu jadącym przez kraj krzyży i chleba, a konduktor mówi mu: kupisz tutaj prawo na lewo. Wtedy myśli: byle nie do Warszawy i wysiada gdzieś w polu. Idzie sobie mrucząc: Może zbyt kochałem życie? Ale przecież życie jest nowelą, więc na pytanie-Jak się żyje? Odpowiada niezmiennie: śpiewająco! Ostatnio nie może spać. Za młody na sen włóczy się nocami z księźycem i dzięki temu... ten księźyc nie jest sam! Razem dziwią się, że brąz może być tak piękny. Rano wraca do córki i mówi: -Widzisz Marto, dziś są Twoje urodziny. Wybacz, źe nie śpiewam sto lat, ale cóż, Z moim głosem, lepiej nie. Strach pomyśleć, co by było, gdyby miał ładny głos! Wybudował dom nad jeziorem, by mieć dach, pod który mogliby się schować jego przyjaciele, gdy im będzie źle. Bo chociaż najlepsze dopiero przed nami, to warto wypić za błędy na dole, by ich było mniej w nowym wieku. Więc póki co, rozdaje dary losu tym, którzy chcą go słuchać. Chce im powiedzieć, że najważniejsze jest to coś, co sprawia, jaki człowiek jest!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Ryszard Rynkowski

nic dodać, nic ująć poprostu SUPER ......
Jak zwykle sympatycznie, ciepło i w dobrej atmosferze
Oczekiwany od ponad 2 lat z powodu stanu pandemii koncert Ryszarda Rynkowskiego w Kuźni Kulturalnej w Wilanowie w dniu 04.08.2021 r. dostarczył w sierpniowy, letni wieczór wszystkim wspaniałych wrażeń. Ryszard Rynkowski w świetnej formie wokalnej oczarował zebranych zestawem swoich nasłyniejszych przebojów od "Dary Losu" przez "Natalie" do "Jedzie pociąg" i "Życie jest nowelą". To co najbardziej zapadło w pamięć to przesłanie Pana Ryszarda byśmy w tym mrocznym covidowym czasie nie zapomnieli o rzeczach najważniejszych: o naszych bliskich, rodzinie, przyjaciołach, każdej chwili życia które jest tak kruche i cenne zarazem. Podczas koncertu jak motto wybrzmiało niezwykle poruszające wykonanie utworu"Mamo Brak Mi Słów" "Gdybym tak mógł przekreślić czas Na twych kolanach znowu siąść I poczuć się bezpiecznie tak Choć wokół nas by szalał sztorm Gdybym tak mógł nie mówiąc już Brutalny czas pilnuje mnie Mamo brak mi słów by powiedzieć Jak bardzo kocham Cię".
Koncert i cała realizacja była na jak najwyższym poziomie. Niezapomniane przeżycie.
Kuźnia kulturalna - wyjątkowe miejsce na mapie Wilanowa i Warszawy. Każdy koncert tutaj to wspaniałe doznanie.
Koncert wzruszający a jednocześnie zabawny. Pan Ryszard sprawił że atmosfera była cudowna, jak wśród znajomych. Kuźnia Kulturalna to idealne miejsce na tego typu kameralne spotkania.
Cudowne chwile
Super koncert.Wspanialy repertuar
Panie Ryszardzie dziękujemy za wspaniały wieczór.
Bardzo fajny występ. Było sobie dziękuję 🙂
Bardzo nam się podobało. Wszystkiego co najlepsze Panie Ryszardzie!
Polecam, jestem już po raz 3 na występie u p. Rynkowskiego i zawsze wychodzę z uśmiechem na twarzy. Zarówno występ jak i sala są godne polecenia.
Było extra!
SUPER KONCERT,PAN RYSZARD TRZYMA FORMĘ,POLECAM
Super koncert! Super piosenki! Polecam
magdabialekinfo@gmail.com
Super występ. Wszystkie znane kawałki poprzedzone ciekawymi historiami. Zabawa przez pełne 2 godz. Pan Ryszard w formie.
Doskonały koncert. Uczta dla ducha. Dziękujemy!
Wspaniały koncert
Cudowna uczta dla ducha! Polecam.
Wszystko super - Ryszard bardzo fajnie poprowadził spotkanie - jedynym minusem była tem na sali , było tak gorąco że duzo osob sie wachlowało ulatkmai - dziwi mnie że dwa klimatyzatory obok których siedziałem były wyłaczone - porazka , nastepnym razem chyba nei skozystam
Dla nas ( pokolenie drugiej połowy XX wieku ) Pan Ryszard jest i będzie idolem, o ile można dzisiaj tak powiedzieć. Pierwszy raz widzieliśmy go w roli wykonawcy i jednocześnie gawędziarza, by nie powiedzieć kabareciarza. I wypadł znakomicie. Drobnych niedoskonałości związanych z upływającym czasem nie dostrzegamy ale to zapewne z uwagi na słabszy już wzrok i słuch. Ja osobiście poznałem Ryszarda chyba w 1992 roku w Poznaniu, w hotelu przy barze z okazji udziału w Miss Polonia. Takim go zapamiętałem i takim go dzisiaj widzę.
Było cudownie, nostalgicznie, wesoło i z humorem. Tylko szkoda, że Pan Ryszard tak szybko uciekł bez możliwości zrobienia z nim fotki lub wzięcia autografu:( a na to liczyłam.
koncert był fantastyczny, na Dzień Kobiet rewelacja, taka chwila uspokojenia i nostalgii
Wspaniały występ, wspaniały artysta !!! Trzymał sale prawe 2 godziny . Nie tylko śpiewa - to był te­atr jednego aktora. Jestem bardzo zado­wolona, że mogliśmy przyjechać do Świdn­ika na ten koncert. Bardzo dziękuję Ry­szardowi Rynkowskiemu za to szczęście.
Ludmila 25.01.2019 08:48
Koncert przecudowny tylu pozytywnych emocji dawno nie przeżyłem. Nie żałuję ani złotówki wydanej na ten cudowny koncert
Miła, swojska atmosfera, którą stworzył wykonawca. Czuliśmy się jak na spotkaniu u dobrego znajomego.
suppppper
Imprezę oceniam celująco. Polecam tym którzy nie skorzystali dotychczas. Występ pana Rynkowskiego był dla mnie rewelacyjny. Panie Ryszardzie - jest Pan dla mnie najlepszym wśród najlepszych. Mam nadzieję - do zobaczenia.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert