koncert

SKINDRED

koncert

SKINDRED

SKINDRED - Bilety na koncert

SKINDRED | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Przygotujcie się na porządną dawkę koncertowej energii!!! LegallART zaprasza Was na WINTERFEST 2014, który odbędzie się 15 listopada w Krakowie w klubie Studio i 16 listopada w Progresji w Warszawie. W tym roku na festiwalu jako główną gwiazdę zobaczycie SKINDRED – zespół reggae-metalowy wielokrotnie nagradzany przez media za najlepsze występy sceniczne. Chłopaki z UK po raz kolejny przyjadą do Polski uruchomić z publiką Newport Helicopter…! ?
Oprócz SKINDRED zobaczymy również OBERSCHLESIEN, czyli sześciu chłopaków z Górnego Śląska, którzy zajęli 2 miejsce w finale „Must Be The Music”. Jeden z ich najbardziej rozpoznawalnych utworów to „Jo Chca” nawiązujący do „Ich Will” zespołu Rammstein. Na scenie oprócz dobrej, ciężkiej muzyki nie zabraknie także wpasowującej się do nią pirotechniki!
Kolejnym zespołem, który zobaczymy będzie CAŁA GÓRA BARWINKÓW, jeden z najbardziej żywiołowych i przebojowych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Zespół określa swoją muzykę jako mieszankę ska, reggae i rocksteady z mocnymi wpływami punk rocka. Znakiem rozpoznawczym CGB jest rozbudowana i wysunięta na pierwszy plan sekcja dęta.
Ponadto na obu scenach zobaczymy także brytyjski Anti-Clone oraz KNoW, który ostatnio wystąpił na Woodstocku.
Dzięki nawiązaniu współpracy z Akademią Rocka, każdy koncert rozpocznie jeden z dwóch, wybranych przez internautów, młodych zespołów. Głosowanie: http://akademiarocka.pl/skindred/
Serdecznie zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane