SOSNOWSKI | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

SOSNOWSKI

koncert

SOSNOWSKI

SOSNOWSKI - Bilety na koncert

„Tylko się nie denerwuj” to nowe, bardziej energetyczne i jeszcze barwniejsze oblicze Sosnowskiego. Po nominowanej do Fryderyka płycie „The Hand Lugagge Studio”, dzięki której dał się poznać jako charyzmatyczny one man band, artysta wraca w towarzystwie zespołu z 12 piosenkami po polsku. Na albumie słychać nie tylko stylowe gitary, do których jesteśmy już przyzwyczajeni, ale także np. instrumenty dęte, rozbudowany bas, rockową perkusję czy rhythm and bluesowe brzmienia Hammonda.
W swoich aranżacjach i kompozycjach Sosnowski odwołuje się do kolorowych lat 70.:
„Chcę tym razem opowiadać przede wszystkim o miłości, o jej poszukiwaniu, fascynacjach, o związanych z nią porażkach, o odnajdywaniu się nawzajem. Próbuję szukać tego, co jest uniwersalne - co łączy nas wszystkich bez podkreślania różnic, które nas dzielą. Długo szukałem estetyki, która pomoże mi nieść taki pozytywny przekaz i inspiracje z lat 70. okazały się absolutnie wspaniałym narzędziem. Piosenki z płyty „Tylko się nie denerwuj” opisują przewrotny, ale jednocześnie bardzo szczęśliwy okres w moim życiu.”

Sosnowski - one man band, songwriter i doświadczony gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu. Jego utwory, takie jak "Deszcz", nie tylko zdobyły uznanie wielu dziennikarzy muzycznych, ale także podbiły serca wielu słuchaczy, wskakując na dobre pozycje na polskich listach przebojów. To zdobywca ważnych polskich nagród muzycznych: wyróżnienia na Mateuszach Trójki, 'Szczoty" na Offensywie De Luxe, a także Grand Prix na Suwałki Blues Festival, który miał zaszczyt otworzyć, grając przed Correy Harrisem. Jest także polskim reprezentantem na European Blues Challange 2020 w Holandii. Występował na ważnych polskich festiwalach, takich jak Męskie Granie, Enea Spring Break, ZEW się budzi Festiwal czy Blues Maraton.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

90 % osób bez maseczek .Gdy zwróciłem uwagę paniom sprawdzającym bilety wstępu, nie zareagowały. Życzę im podłapania wirusa.
Było super!
Marcin 06.11.2018 08:50
Genialnie się bawiłam
Emmy 03.11.2018 20:34
Rewelacja, bardzo fajnie kameralnie!
Było bardzo kameralnie, klimatycznie. Sosnowski jest urodzonym artystą, dosłownie bestia sceniczna. Przede wszystkim fenomenalna muzyka. Koncert przerósł moje oczekiwania. Z niecierpliwością czekam na kolejny.
Anula z pierwszego rzędu ;) 03.11.2018 09:33

Polecane