koncert

Sabor De Cuba

koncert

Sabor De Cuba

Sabor De Cuba - Bilety na koncert

Sabor De Cuba | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Sabor de Cuba & Mike Rif – Koniec lata w kubańskich rytmach! Muzyka, radość i żar!

Kubańskie brzmienia wracają do Legionowa!
SABOR DE CUBA to wydarzenie muzyczne gwarantujące świetną zabawę nie tylko wielbicielom kubańskich rytmów - nieprawdopodobna dawka karaibskiej energii i kubańskiej muzykalności to zaproszenie dla miłośników muzyki kolorowej, barwnej i niezwykle pozytywnej.
MIKE RIF – energetyczny wokalista z gorącej Kuby, z niewiarygodną łatwością improwizacji scenicznej i niezwykłym temperamencie estradowym zabierze Was wraz z zespołem Cubania i gośćmi tego koncertu w niezwykle muzyczną podróż po Karaibach.

Muzycy zaprezentują nie tylko znane kubańskie i latynoskie utwory, ale też swoje własne kompozycje.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Muzyka OK, kubańska - wiadomo. Akustyka kiepsko dopasowana do otoczenia. Mam na myśli proporcje decybeli do wielkości sali. Z przodu potworna głośność i momentami trudno było wyłowić uchem brzmienie instrumentów czy głos - panował ogólny zgiełk. Opinie co odbioru ze środkowych i ostatnich miejsc - takie same. Klawiszowiec świetny, trębacz, basista, perkusista i Jose Torres:) - bardzo dobrzy. Solista - głos OK, ale "aranżacja" kiepska, bardziej pasująca do średniej jakości zespołu rockowego niż do muzyki latynoskiej. Niepotrzebnie naśladował tzw. gwiazdy estrady.
Wspaniały koncert, bardzo energetyczni soliści, świetne popisy solowe muzyków, dobra organizacja!
Bardzo energetyczny występ. Podobało się bardzo. Zespół dał piękny koncert. Chętnie powtórzyłabym taki wieczór
Bardzo miły koncert. Rozpoczęty bez opóźnień. Zróżnicowany repertuar od "Chan Chan" Buena Vista Social Club po "Havana" Camili Cabello. Super rytmy, miła atmosfera. Było warto :-)
Znakomity występ, wspaniali artyści jedynym mankamentem była jak zwykle beznadziejna sala w Legionowie, zupełnie nie nadająca się do tego typu wydarzeń.
Niestety za duzo improwizacji za malo profesjonalizmu i szacunku dla widza. Koncert rozpoczal sie z opoznieniem. Utwory grane bez skladu i ladu -improwizacja. Kiepskie prowadzenie. Krecaca sie po scenie "manager" w roli paparazzi. Dobry glos wokalistki gra zespolu. Wokalista beznadziejny. Szkoda bo muzyka kubanska jest swietna a pozostal niesmak.
Sluchacz 04.02.2019 17:40
Koncert pelen energii, mialam miejsce siedzące, ktorego nie zagrzałam,polecam!
Świetny koncert!
Super, marzę o Sylwestrze w tym klimacie😊
Super! Powyżej oczekiwań :)

Polecane