koncert

Scena Piosenki Autorskiej Andrzej Wawrzyniak

koncert

Scena Piosenki Autorskiej Andrzej Wawrzyniak

Scena Piosenki Autorskiej  Andrzej Wawrzyniak - Bilety na koncert

Scena Piosenki Autorskiej Andrzej Wawrzyniak | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Scena Piosenki Autorskiej

Andrzej Wawrzyniak

Zaprasza Basia Stępniak - Wilk

Andrzej Wawrzyniak z wykształcenia – kulturoznawca, teatrolog, studia ukończył na Uniwersytecie Łódzkim;

śpiewający autor tekstów i muzyki, bard, który komentuje rzeczywistość bezkompromisowo, zachowując przy tym dystans do samego siebie i swoich relacji ze światem;

Dwukrotnie został laureatem Nagrody im. Wojtka Bellona, przyznawanej najlepszym twórcom piosenek na prestiżowym Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie; ponadto jako wykonawca - nagradzany solo, jak i z zespołami, które współtworzył: Na Luzie, Erato, Drużyna Wawrzyna. Najważniejsze laury to: IV Nagroda 41. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, ZŁOTY GRYF Poetycko Muzycznej Bitwy pod Gorlicami, ZŁOTY WRZOS Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Turystycznej, Poezji Śpiewanej i Sztuk Różnych „Wrzosowisko” w Kędzierzynie Koźlu, Główna Nagroda Festiwalu Piosenki ,,Reminiscencje Poezji Śpiewanej" w Opolu, Główna Nagroda festiwalu „Poetyckie Rubieże” w Gubinie, Główna Nagroda Ogólnopolskiej Giełdy Zderzeń Artystycznych „Wieczorne Nastroje” w Kwidzynie i in.

Autorskie piosenki Andrzeja znajdziemy m.in. na CD Nie czekam na cud (2004 r., z zespołem Erato i Justyną Majkowską), CD Sweterek (2012 r. we współpr. z Michałem Wiśniewskim), CD Sweterek II (2018 r. we współpr. z Michałem Wiśniewskim).

Obecnie Andrzej Wawrzyniak realizuje w Miejskim Domu Kultury w Zduńskiej Woli cieszący się wielkim zainteresowaniem publiczności cykl spotkań muzycznych pod hasłem: WIECZÓR z WAWRZYNEM. Jest także opiekunem młodych adeptów sztuki wokalnej, działających w Zduńskowolskim Studiu Piosenki oraz w Klubie Piosenki Artystycznej „A PRIORI”. W Nowohuckim Centrum Kultury wystąpi z synem, Dariuszem Wawrzyniakiem, gitarzystą zespołu DRUŻYNA WAWRZYNA, który regularnie występuje także w dużym projekcie QUEEN SYMFONICZNIE.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Niesamowite przeżycie. Bardzo polecam. Znałam piosenki z internetu. Na żywo rewelacja.
Wspaniały wieczór. Polecam wszystkim!

Polecane