koncert

Scena Piosenki Autorskiej - Asia Nawojska

koncert

Scena Piosenki Autorskiej - Asia Nawojska

Scena Piosenki Autorskiej - Asia Nawojska - Bilety na koncert

Scena Piosenki Autorskiej - Asia Nawojska | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Asia Nawojska - śpiew, piano

Magdalena Nawojska - skrzypce

Klaudia Borowiec - wiolonczela

Asia Nawojska

śpiewająca autorka tekstów i kompozytorka, nagradzana na ogólnopolskich festiwalach; laureatka m.in. Grand Prix Festiwalu nOFFa w Nowym Dworze Mazowieckim, I miejsca na Festiwalu Piosenki Artystycznej „Poetycka Dolina” w Warszawie, czy I miejsca 53. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. Jej fonograficzny debiut to płyta EP „Kwiaty do domu” z różnorodnymi autorskimi utworami, w których artystka zamknęła swój głos, fortepian oraz instrumenty smyczkowe i perkusjonalia. W recenzjach i opiniach słuchaczy powtarzają się określenia - wspaniała, wybitna, niepowtarzalna, obdarzona niezwykłą wyobraźnią literacką. Gatunek jej muzyki jest bez ram, dlatego kiedy siada przy fortepianie, by coś stworzyć, nigdy nie wie, jaka będzie kolejna piosenka i jak zabrzmi.

Asia Nawojska wykonuje zresztą nie tylko autorski repertuar – w innej odsłonie można ją usłyszeć m.in. na koncertach Jazz Bandu Młynarski - Masecki.

Na co dzień – studentka surdopedagogiki; uczy się języka migowego, by – jak mówi – „rozumieć nie tylko dźwięki”. Czyni też starania, by ludzie sztuki, zwłaszcza młodzi twórcy piosenki, mieli możliwość prezentacji, konfrontacji, twórczych spotkań. Z jej inicjatywy działa w klubie Strefa przy ul. św. Tomasza 31 krakowska cykliczna przestrzeń muzyczno-literacka :DwuKropek.

Na scenie Nowohuckiego Centrum Kultury wraz z Asią Nawojską wystąpią skrzypaczka Magdalena Nawojska oraz wiolonczelistka Klaudia Borowiec.

Zaprasza Basia Stępniak - Wilk

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo mile spędzone chwile przy piosenkach Asi Nawojskiej. Nostalgia i wzruszenia!!!
Asia Nawojska jest niezwykle utalentowaną artystką. Świetne teksty, muzyka i ogólnie cały klimat koncertu.

Polecane