Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

koncert

Scorpion's Song Symphonic: Hurricane Orchestra + Herman Rarebell !!

koncert

Scorpion's Song Symphonic: Hurricane Orchestra + Herman Rarebell !!

Scorpion's Song Symphonic: Hurricane Orchestra + Herman Rarebell !! - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Przez 19 lat był perkusistą The Scorpions (w latach 1977 – 1996, w złotym wieku Skorpionów). 100 miliony sprzedanych albumów Scorpions, a teraz w wieku 70 -ciu lat Herman Rarebell jeszcze raz na nowo: razem z Hurricane Orchestra i swoim zespołem wybiera się w trasę koncertową po Europie. Scorpion's Song Symphonic bilety na trasę już w sprzedaży.
Scorpion's Song Symphonic koncerty

Fani w Niemczech, Austrii, Polsce, Czechach, na Słowacji będą mieli możliwość zobaczyć jeszcze raz na żywo perkusistę-legendę. To na dodatek sensacja z wyjątkową muzyką na żywo – jeszcze nigdy nie wykonywano w takiej formie muzyki zespołu Scorpions bo właśnie z orkiestrowym brzmieniem. Piosenki w takiej wersji to w Europie wyjątkowy i niepowtarzalny program, który będzie towarzyszył tej trasie koncertowej, na której muzyka będzie wykonywana wyłącznie na żywo!
Ponad 1,5 roku trwały przygotowania do aranżacji każdego hitu Scorpions na wszystkie instrumenty orkiestrowe. Większość hitów jest autorstwa Hermana Rarebella. Na czele z utworem: „Rock You Like A Hurricaine”. Ta 70-letnia rockowa legenda opowie na scenie również anegdoty. W niejednej eleganckiej hali koncertowej zadrżą ściany gdy podwójne uderzenie basa Hermana Rarebellsa zabrzmi w Gewandhaus Leipzig lub w ICE Kraków.

Na trasie koncertowej ważnym punktem będzie również Saarbrücken. Herman Rarebell urodził się wszakże 18.11.1949r. w Kraju Saary – Saarland jako prawdziwy skorpion właśnie.
Herman Rarebell jest przekonany, że trasa koncertowa i cała koncepcja będzie to wielkie muzyczne przeżycie, które łączy muzykę i granice państw w sposób jakże melodyjny i niepowtarzalny.
Prezentowane przez Antyradio i Teraz Rock.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Scorpion's Song Symphonic: Hurricane Orchestra + Herman Rarebell !!

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert