koncert

Selah Sue

koncert

Selah Sue

Selah Sue - Bilety na koncert

Selah Sue | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Selah Sue, wokalistka, którą porównuje się do Erykah Badu i Lauryn Hill, przyjedzie do Wytwórni z nowym albumem "Reason". Ten głos znamy wszyscy; po obejrzeniu reklamy pewnego słodkiego batonika, w głowie zostaje przede wszystkim muzyka 26-letniej belgijki.

Naprawdę nazywa się Sanne Putseys i zawładnęła rynkiem muzycznym w 2011 roku dzięki płycie zatytułowanej "Selah Sue". Jej rewelacyjne single "This World" oraz "Raggamuffin" podbiły europejskie listy przebojów. Proponowana przez nią mieszanka soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu zachwyciła Prince'a. Oczarowany Książę zaproponował Selah supportowanie go w Antwerpii.

W studiu przy pracy nad debiutancką płytą towarzyszyły jej największe gwiazdy muzyki, jak na przykład Nneka. Produkcyjnie wspomogła ją także Meshell Ndegeocello w utworze "Mommy" oraz "Cee-Lo Green" (duet w Please). Większość piosenek Selah napisała sama, a pierwsze z nich skomponowała w wieku 15 lat.

Krytycy muzyczni uważają, że Janelle Monae i M.I.A. wyrosła groźna konkurentka, dla której muzyka nie ma granic. Dwa lata temu bilety na jej koncerty w Polsce wyprzedały się w mgnieniu oka. I tym razem należy się spieszyć. Zapraszamy do Wytwórni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Doskonały koncert. Selah Sue zjawiskowa!!

Polecane