Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Silesian Jazz Orchestra

koncert

Silesian Jazz Orchestra

Silesian Jazz Orchestra - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Silesian Jazz Orchestra
To mający siedzibę we Wrocławiu współczesny big-band, który od samego początku swojego istnienia specjalizuje się w najwyższej jakości wykonaniach jazzowych w regionie. Wszyscy artyści występujący w SJO należą do wybranej elity doskonałych profesjonalnych muzyków jazzowych ze Śląska i sąsiednich regionów, są wśród nich również wykonawcy z zagranicy.
Dyrektorem artystycznym i muzycznym SJO jest cieszący się międzynarodowym uznaniem Sigmund Lindner, a koordynatorem zespołu jest Tomasz Pruchnicki. Silesian Jazz Orchestra posiada niezwykle obszerny repertuar, obejmujący liczne style jazzowe sięgające od standardów współczesnych po klasyczne gatunki instrumentalne i wokalne.
Program występów SJO na najbliższy okres przewiduje różnego rodzaju studyjne sesje nagraniowe obejmujące nagrania nowych oryginalnych kompozycji, szeroki zakres występów na żywo, a także ewentualne wyjazdy za granicę. Orkiestra będzie także towarzyszyła występującym gościnnie czołowym międzynarodowym instrumentalistom i wokalistom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Silesian Jazz Orchestra

KONCERT REWELACYJNY!!!
02.10.2018 15:08
To było wydarzenie artystyczne! Uczta duchowa! Silesian Jazz Orchestra jest dumą dla Ziemii Kłodzkiej i całego Regionu Dolnośląskiego. Specjalne podziękowanie dla Zygmunta Lindner za stworzenie orkiestry i wspaniałe dyrygowanie.
iwona 02.10.2018 09:42
Świetny koncert pod względem muzycznym. W odbiorze muzyki przeszkadzał zespół "taneczny", który niepotrzebnie biegał po scenie odwracając uwagę od muzyków. Występ "taneczny" mi się nie podobał,bez niego koncert słuchałoby się lepiej.
Kwiatek 30.09.2018 09:14

Polecane z kategorii koncert