koncert

Skubas akustycznie

koncert

Skubas akustycznie

Skubas akustycznie - Bilety na koncert

Kompozytor, gitarzysta i wokalista o pięknej i niepowtarzalnej barwie głosu. Artysta niepokorny i zadziorny. Ceniony za autentyczność, prostotę i talent do tworzenia niebanalnych piosenek. Muzyka Skubasa to niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge'owym charakterze. Artysta w swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki.

Skubas to artysta, który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o… braku miłości.

W swojej twórczości podróżuje w głąb ludzkich doświadczeń. Jego teksty są pełne emocji. Bez zbędnych upiększeń dotyka tematów, w których każdy słuchacz może odnaleźć cząstkę siebie. Wszystko to w akompaniamencie czasem czułych i delikatnych, czasem mrocznych, brudnych, niemal grunge’owych kompozycji.

Kiedyś znany głównie na scenie klubowej, szerszej publiczności dał się poznać dzięki wydanemu w 2012 autorskiemu albumowi „Wilczełyko”. Na swojej drugiej płycie – „Brzask” zaprezentował się już jako artysta kompletny. Na koncertach stawia przede wszystkim na atmosferę i przestrzenne dźwięki. Od czasu debiutu Skubas zagrał koncerty na wszystkich znaczących polskich festiwalach (m.in. Open'er, Jarocin, Męskie Granie, Warsaw Orange Festival, Przystanek Woodstock). Brał również udział w takich projektach jak Męskie Granie Orkiestra, Obywatel GC v.2.0 czy Europejski Stadion Kultury.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kielce

Recenzje Skubas akustycznie

Cudowny, kameralny koncert :-) Skubas jak zwykle - ciepły, zabawny facet zagadujący swoją publiczność. Było super !!!
Piekny akustyczny kameralny koncert- polecam
Koncert wspaniały, jedzenie dobre, odejmuje jedną gwiazdkę za posadzenie gości. Kiedy przychodzi grupa to powinna siedzieć w najdalszym kącie a nie w centralnym miejscu sali, upici i głośni goście przeszkadzają w koncercie i moim zdaniem obsługa powinna była ich przesadzić.
Koncert świetny. Miejsc przyjemne. Natomiast bardzo słaba kuchnia w lokalu. Wyszłam głodna. Jest tu również bardzo drogo!
uczestniczka wydarzenia 15.02.2020 12:49
Czysta przyjemność
Świetne nagłośnienie, polecam !
Wspaniały występ! Najlepszy koncert na jakim byłam :)
Prawdziwego artystę można poznać po tym jak gra na żywo. Brawa Panowie, świetny kameralny koncert!!
asiaJo 20.10.2016 21:42
Dla mnie rewelacyjny występ
Krzyś 15.10.2016 13:47
Klimatyczny koncert w bardzo kameralnej atmosferze. SUPER!!! :D))))
jednym słowem SWIETNNY KONCERT
bardzo fajny kameralny koncert
Niesamowity głos więc wspaniały koncert :)

Polecane z kategorii koncert