koncert

Solvay Nocą - Marta Zalewska / Cheap Tobbaco

koncert

Solvay Nocą - Marta Zalewska / Cheap Tobbaco

Solvay Nocą - Marta Zalewska / Cheap Tobbaco - Bilety na koncert

Solvay Nocą - Marta Zalewska / Cheap Tobbaco | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Marta Zalewska jest wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów i multiinstrumentalistką. Jest liderką swojego zespołu, w którym śpiewa i gra na gitarze.W 2018 roku Marta zwyciężyła w konkursie zorganizowanym przez Polskie Radio Czwórka „Wydaj płytę z Będzie Głośno" – dzięki wygranej, w grudniu 2018 Marta wydała debiutancki album nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia.
Marta od dziecka fascynuje się latami 60-tymi XX wieku i ruchem hipisowskim. Muzyczne zainteresowania Marty są bardzo szerokie jednak na debiutanckiej płycie wyraźnie słychać wpływ twórczości ulubionych artystów epoki dzieci-kwiatów takich jak Jimi Hendrix, Janis Joplin, Spencer Davis Group czy Blood, Sweat & Tears.

CHEAP TOBACCO - Nominowani do nagrody FRYDERYKA 2019 za album SZUM, magazyn "Teraz Rock" umiejscowił ich na pierwszym miejscu w kategorii NADZIEJA ROKU. Koncert premierowy miał miejsce w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Trójce. Pierwszy singiel "Nieidealni" dostał się na Listę Przebojów Trójki oraz zagościł na LP Antyradia
CHEAP TOBACCO to wybuchowa mieszanka czystej energii, autentyczności oraz mocnego vintageowego brzmienia, połączona z charyzmatycznym głosem dziewczyny z Bieszczad, która dwukrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce. Grupa podczas 7 lat istnienia zagrała ponad 450 koncertów w kraju i za granicą, zyskując uznanie słuchaczy oraz dziennikarzy muzycznych. Na swoim koncie mają ponad 20 nagród Grand Prix oraz nagród publiczności. Zespół, będąc prawdziwie rockowym organizmem, jednocześnie nie pozwala by zamknąć ich w jakiejkolwiek szufladzie. Grupa śmiało rezygnuje z utartych schematów na rzecz niecodziennych inspiracji, nie bojąc się przy tym utraty wiarygodności.

Bilety:

normalnie 20 zł

Karta Podgórze w Kulturze, Karta Seniora 15 zł

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Dobrze nagłośniony i oświetlony, kameralny koncert. Przepełniony pozytywną energią i świetnymi brzmieniami. Szkoda tylko że przy takich koncertach jak Marta Zalewska i Cheap Tobbaco nie jest demontowana widownia z miejscami siedzącymi.
Dwa świetne koncerty ciekawych artystów, którzy mieli okazję do zaprezentowania się, aby stać się bardziej popularnymi. Bardzo ciekawa inicjatywa.

Polecane