Solvay Nocą - SMKKPM | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

Solvay Nocą - SMKKPM

koncert

Solvay Nocą - SMKKPM

Solvay Nocą - SMKKPM - Bilety na koncert

SMKKPM – Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn

Jedyna taka grupa muzyczna w tym kraju. Całość koncertu, piosenki i narracja, składają się na zwariowane, liryczno-nostalgiczne show z dużą dozą czarnego humoru, ironii i dystansu do siebie samych i świata. Właśnie wydali swoją debiutancką płytę pod tytułem „Superbohater” i ruszają w trasę promocyjną pełną niebezpieczeństw i szalonych zwrotów akcji! Jest to również prawdopodobnie jedyna grupą na świecie, która w przeciągu 3 miesięcy wygrała festiwal komediowy PAKA, a potem supportowała zespół The Scorpions na Life Festiwalu w Oświęcimiu. Na jednej scenie stali już z takimi wykonawcami jak LP, Kasia Kowalska, Ira czy łąki łan. Od kilku lat występują na Zacieraliach czyli Festiwalu Twórczości NIEBANALNEJ w Warszawie między takimi wykonawcami jak Zacier, Kazik , Kuba Sienkiewicz, Olaf Deriglasoff czy Arkadiusz Jakubik. Zwycięzcy licznych festiwali artystycznych, komediowych i przeglądów piosenki autorskiej takich jak FAMA, YAPA, MULATKA,PAKA, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry i wiele innych. Współpracowali z Akademią Rozrywki w Trójce - Programie Trzecim Polskiego Radia. Mają za sobą kilkanaście realizacji telewizyjnych, występowali z takimi artystami jak, między innymi, Artur Andrus, Kabaret Hrabi, Grupa MoCarta, Kabaret Moralnego Niepokoju, Grzegorz Halama, Sławomir i wielu innych...

O sobie piszą:

Życie to dla nas basen, z którego ktoś wypuścił wodę, gdy my już przebraliśmy się w kąpielówki…

Jesteśmy grubi, smutni i samotni. Czyli dokładnie tacy, jak Wy.

O płycie:

Ta płyta jest kamieniem milowym w historii polskiej muzyki. Jest tak dobra, że Taco Hemingway nienawidzi nas tak bardzo, że nawet jej nie przesłuchał. Mamy też przez to kosę z Arturem Rojkiem, nie zaprasza nas na OFF Festiwal. Jesteśmy w stanie wojny z wieloma innymi wykonawcami w tym kraju. Płyta niszczy niewymagającego słuchacza i dewastuje każdego muzycznego lansera. Jest HARMONIJNYM bokserem rozdającym ciosy zarówno w stronę komercyjnego szajsu, jak i offowej napinki. Jest wielką celebracją PRZECIĘTNOŚCI, którą kochamy. Zaciera ślady po polskich zaborach, łączy Polaków na wszystkich płaszczyznach. Oto debiutancki album najbardziej niezależnego zespołu w Polsce...bo jak śpiewał klasy: Nikomu na nas nie zależy. Jesteśmy mistrzami w przegrywaniu i pokazaliśmy wszystkim, którzy są ex aequo, że nie ma się czego wstydzić. Można być nawet dumnym, tylko trzeba trochę dystansu, a my jesteśmy dystansem, który pozostawia daleko na boku wszystko, czego teraz słuchasz. „Superbohater” to album, który można odpalić i przeżyć niesamowitą przygodę. Wybór piosenek, ich kolejność, narracyjne łączniki pomiędzy utworami – wszystko tworzy bardzo spójną całość. Nic nie wydarzyło się tutaj przypadkiem. To pierwszy Superbohater, który bardziej potrzebuje ludzkości niż ludzkość jego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Jak zwykle świetny show!
Niespecjalnie zaangażowany Zespół. Kilkanaście usterek technicznych Start opóźniony o pół godziny bez widocznej przyczyny. Brak bisów.
Byłam z przyjaciolka i bawiłyśmy się świetnie!

Polecane