koncert

Solvay Nocą - Weronika Boczek / Zagi

koncert

Solvay Nocą - Weronika Boczek / Zagi

Solvay Nocą  - Weronika Boczek / Zagi - Bilety na koncert

Solvay Nocą - Weronika Boczek / Zagi | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Zagi, to wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów – pisze dla siebie, ale także dla innych artystów. Ma na swoim koncie już 3 EPki – „Drapacz Chmur" EP (2018), epkę „UKE" (2013), demo „Kilka Słów o Miłości" (2012) oraz album długogrający: „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni" (2017, wyd. Warner Music Poland).

EP "Drapacz Chmur" w serwisach online: https://wmg.lnk.to/ZagiDrapaczEP
Album "Kilka la, parę miesięcy i 24 dni" w serwisach online: https://wmg.lnk.to/Zagi

Jej muzyka to bardzo kobiece, pełne uczuć i emocji teksty, ubrane w ciekawe melodie. Zagi nie rozstaje się ze swoimi instrumentami: gitarą i ukulele. Zabiera słuchaczy w podróż przez delikatne, liryczne utwory po odważne, energetyczne, rockowe brzmienia. Artystka inspiruje się otaczającym ją światem, pisze o tym, co ją spotyka.

WERONIKA BOCZEK - wokalistka, klarnecistka, autorka tekstów i muzyki. Pochodzi z Lublina i tam także debiutowała podczas Festiwalu Inne Brzmienia (2017). Obecnie mieszka w Krakowie. W maju 2018 roku zdobyła pierwszą nagrodę na Festiwalu im.Stanisława Grzesiuka, a w sierpniu wygrała ex aequo Konkurs Młodych Zespołów organizowany przez Zet Pe Te. Finalistka 54. Studenckiego Festiwalu Piosenki i tegorocznej edycji Festiwalu Synestezje. W Krakowie usłyszeć można ją było m.in. w "Piwnicy pod Baranami", Klubie Dziennikarzy "Pod Gruszką", Strefie, na Dziedzińcu Collegium Maius czy na deskach "Sceny Supernova".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Fajny koncercik, Weronika ma ładnie napisane utwory ale brakowalo feelingu ze str pianisty, Ania i Sarna super

Polecane