koncert

Solvay Nocą - koncert Pawła Izdebskiego

koncert

Solvay Nocą - koncert Pawła Izdebskiego

Solvay Nocą - koncert Pawła Izdebskiego - Bilety na koncert

Solvay Nocą - koncert Pawła Izdebskiego | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Kolejny koncert z cyklu Solvay Nocą. Tym razem zaprezentuje się Paweł Izdebski.

Paweł Izdebski – Wokalista, gitarzysta, piosenkopisarz i youtuber. Tworzy własny samozwańczy gatunek muzyczny: Bluepop, który jest połączeniem muzyki alternatywnej, akustycznej i bluesowej opartej na popowych brzmieniach gitary. Ma za sobą występ na takich festiwalach jak Rawa Blues Festival czy Międzynarodowy Fama Festiwal, gdzie wystąpił w roli supportu przed Skubasem. W 2017 wydał swoją epkę pt. „Książę Naiwności", dzięki środkom zebranym w kampanii crowdfundingowej.

Bio:
„Miałem zostać piłkarzem i wtedy Ją zobaczyłem. Po raz pierwszy.
Pomarańczową gitarę klasyczną za 149zł. Nie miałem pojęcia co robić, Po prostu grałem. Wszystko i nic. Jesteśmy w związku od lat i obawiam się, że nie będę z nikim innym w tak zażyłej relacji"
Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie, skąd pochodzi. Ogromny wkład w rozwój muzyczny Pawła miał Pan Roman Sadowski, który zaszczepił w nim miłość do gitary i muzyki bluesowej. Pod jego okiem został laureatem wielu konkursów piosenek m.in. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Jarosława Kukulskiego. Był uczestnikiem telewizyjnego show Bitwa na głosy TVP, w którym reprezentował drużynę Natalii i Pauliny Przybysz.

Od 2016 absolwent wydziału wokalno-rozrywkowego ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie (Bednarska). Od dwóch lat jest wokalistą Studio Accantus, które szerzy w Polsce muzykę musicalowo-bajkową. Od 2014 jest gitarzystą w zespole Ralph Kaminski Band & My Best Band In The World, z którym m.in. odwiedził Londyn (Sofar London) oraz zagrał na Opener Festival 2017.

Paweł Izdebski o EP „Książę Naiwności": Dla mnie to przede wszystkim pożegnanie z sobą samym, naiwnym, tchórzliwym chłopakiem, który boi się zrobić krok w kierunku swoich marzeń, który zamiast działać – wymyśla coraz to nowe czarne scenariusze. Każda z piosenek to oddzielna wątpliwość.
Tytułowy „Książę Naiwności" to postać, która przez większość czasu buja w obłokach, co jest powodem niefortunnych zdarzeń, mających negatywne odbicie w rzeczywistości. Produkcją oraz aranżacją utworów zajął się doświadczony muzyk Marek Błaszczyk współtwórca zespołów Ich Troje, Volver, a obecnie klawiszowiec zespołu Piotr Bukartyk.

Pawłowi na scenie towarzyszyć będzie Kasia Mazurkiewicz - absolwentka klasy fortepianu PSM II st. im. J. Elsnera oraz klasy skrzypiec w POESM nr 1 w Warszawie. Ukończyła z Wyróżnieniem czteroletni kurs Improwizacji Fortepianowej w Fundacji "Bednarska" w klasie prof. S. Esztenyiego. Laureatka nagród takich jak Nagroda Specjalna dla Akompaniatora na Festiwalu Piosenki Jeremiego Przybory w Kutnie, Nagroda Specjalna im. Konstantego Przybory, czy Grand Prix oraz Nagroda za najlepszą aranżację na Festiwalu Piosenki Musicalowej im. Georga Gershwina.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Naprawdę dobry koncert! Świetna atmosfera, niezwykle zdolni artyści, ciekawe miejsce (Centrum Sztuki Solvay) i tanie bilety ;) Oby więcej i częściej. Trzymam kciuki za realizację kolejnych koncertów, mam nadzieję, że chociaż był to mój pierwszy z serii "Solvay Nocą" to nie ostatni!
Koncert był niesamowity!!! Paweł jest fantastycznym artystą, ale na sali było bardzo duszno i gorąco, co prawda dla Pawła można wiele znieść, ale trochę to przeszkadzało...
Koncert był świetny, pełen energii i emocji, tak więc dziękuję Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay" za zorganizowanie tego koncertu, zwłaszcza że Paweł nie gra zbyt często w Krakowie... ale może dzięki Wam to się zmieni, zaproście Go jeszcze kiedyś! Jeszcze raz dzięki! :)
P - perfekcyjnie a - ambitnie w - wdzięcznie e - ekstrawagancko l - luźno Cudownie !
świetny koncert, dobra muzyka, wspaniała atmosfera, świetny wykonawca
Bardzo dobra organizacja, miła obsługa i niepowtarzalny klimat. Niesamowite wydarzenie, mam nadzieję, że Paweł jak najszybciej z powrotem zagości w Krakowie!
Koncert wspaniały, kameralna atmosfera cudowna! Miejsce bardzo klimatyczne, a artysta- Paweł Izdebski niezwykle otwarty, inspirujący i czarujący. Widać było jego zaangażowanie, wzruszenie i to, że zależy mu na fanach. Ogromne wrażenie zrobiła na mnie również wirtuozeria Kasi Mazurkiewicz i współpraca na scenie. Podziękowania należą się również Bartkowi Kozielskiemu, bez którego koncert ten nie wybrzmiałby tak pięknie. Było to niezwykłe doświadczenie i chętnie bym to powtórzyła. :)
Koncert był naprawdę niesamowity. Paweł Izdebski jest niezwykle szczerą i pozytywną osobą, co było bardzo widoczne w każdej zapowiedzi i każdej piosence, którą wykonywał. Szczególnie zapadło mi w pamięci wykonanie piosenek "Cisza" i "Balon". A sam koncert - zarówno oświetlenie jak i nagłośnienie bez zarzutu. Nic nie zakłócało tego niezwykłego spotkania w tak wyjątkowym miejscu.
Super koncert. Wokal Pawła mega (gitara oczywiscie też), piano Kasi cudowne ♥ Muszę dodać że byłam pod dużym wrażeniem nagłośnienia podczas koncertu, było genialne!
Niesamowity, koncert Paweł zabrał nas w nieziemski rejs po uczuciach zawartych w genialnych piosenkach w przerwach zabawiając publiczność do łez.
Było bardzo fajnie, super muzyka, charyzmatyczny Paweł i świetne oświetlenie :) jedyny minus to brak klimatyzacji, trochę było duszno na sali, ale poza tym bawiłam się świetnie :)
Świetny klimat i cudowni muzycy!
Koncert był niesamowity!!! Wspaniale było zobaczyć artystów na żywo. Cudowne przeżycie... Nie potrafię tego opisać

Polecane