koncert

Sophia Grand Club - Koncert premierowy w Rzeszowie!

koncert

Sophia Grand Club - Koncert premierowy w Rzeszowie!

Sophia Grand Club - Koncert premierowy w Rzeszowie! - Bilety na koncert

Sophia Grand Club - Koncert premierowy w Rzeszowie! | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Estrada Rzeszowska i Afro Vibe zapraszają na premierowy koncert Sophia Grand Club z materiałem z płyty "4 a.m.".

Sophia Grand Club, to nowy zespół współtworzony przez uznanego wirtuoza kontrabasu Vitolda Reka wraz z Kubą Płużkiem, Bartłomiejem Prucnalem, Maxem Olszewskim i raperem Eskaubei.

2 marca w Teatrze Maska zespół zaprezentuje premierowy materiał z płyty "4 a.m.", która tego samego dnia ma swoją oficjalną premierę.

2 marca 2018
Teatr Maska - Rzeszów
start: 20:00

bilety: 20 PLN - do nabycia od 13 lutego w siedzibie Estrady Rzeszowskiej oraz online na www.niezla-sztuka.pl

https://youtu.be/5CelRX-3pzY - posłuchaj singla "Nadwrażliwość".

SOPHIA GRAND CLUB

Eskaubei - rap, spoken word
Kuba Płużek - instr. klawiszowe
Vitold Rek - kontrabas
Bartłomiej Prucnal - saksofony
Max Olszewski - perkusja

Sophia Grand Club, to nowy zespół na scenie muzycznej, który zawiązał się i znalazł wspólny muzyczny język w niepowtarzalnych warunkach bieszczadzkiej Zagrody Magija, z której atmosfery twórcze siły z powodzeniem czerpali już m.in. Lao Che, Pink Freud czy Pablopavo i Ludziki.

To zespół, w którym świetnie funkcjonują: doświadczenie, wirtuozeria i szerokie horyzonty legendy kontrabasu Vitolda Reka z młodzieńczą werwą i nietuzinkowymi umiejętnościami kompozycyjnymi i pianistycznymi wielkiej nadziei polskiego jazzu Kuby Płużka i świetną, różnorodną grą perkusisty Maxa Olszewskiego. Wszystko to okraszone znakomitymi solowymi popisami Bartłomieja Prucnala (saksofon altowy i sopranowy) i osobistymi, emocjonalnymi tekstami rapera Eskaubei, który do swojego swingującego i frazującego rapu dołożył elementy spoken word.

Tak powstał materiał stworzony podczas kilku dni prób a następnie częściowo zarejestrowany w modrzewiowej chacie Zagrody Magija, a następnie w studio Polskiego Radia Rzeszów. Słuchacz odnajdzie w tej muzyce osadzone w rytmie rasowe jazzowe kompozycje pełne improwizacji i rapowanych tekstów, jak również utwory w formule open z free jazzowymi, noise-owymi odjazdami. Potężny, "śpiewny" ton kontrabasu Vitolda Reka powraca na polską scenę!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane