koncert

SouLadies

koncert

SouLadies

SouLadies - Bilety na koncert

SouLadies to kilkanaście utalentowanych i energicznych dziewczyn, które od ponad sześciu lat rozgrzewają publiczność swoją muzyką. Potrafią porwać do tańca kilkutysięczną publiczność jak i stworzyć niepowtarzalny nastrój podczas kameralnych eventów. Niezależnie od charakteru występu, jakość, energia oraz radość, którą widać na scenie to niepowtarzalne połączenie, które na długo zapada w pamięć.

Zespołem dyrygują doświadczeni w pracy z wokalistami artyści: Anna Żaczek-Biderman i Kamil Mokrzycki, założyciele chóru Sound and Grace, którzy tworzą unikatowy na skalę kraju duet dyrygencki. Ta obsada gwarantuje wysoki poziom artystyczny aranżacji, a przede wszystkim świetną zabawę!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Warto było poswięcić wieczór na posłuchanie tej muzyki. Brakowało wykonań rozpisanych na głosy (TAKE 6)
Ciekawe zjawisko w Warszawskiej ofercie muzycznej. Solistki świetne. Jedna niestety zmagała się z niskimi dźwiękami, które nie przebijały się przez podkład i chór śpiewający jednocześnie, kwestia doboru tonacji. Nie wszystkie aranżacje przypadły mi do gustu. Jak dla mnie zbyt głośny podkład, za mało było słychać wokalu chóralnego. Koncert od połowy stał się przewidywalny, poczułam trochę nudy. Ratunek w postaci znanych hitów, ożywił mnie w 2 części. Dobra konferansjerka i przyjemna luźna, ciepła atmosfera. Ogólnie występ mnie zaangażował i uważam ten czas za dobrze spędzony. Dziękuję
Świetnie się bawiliśmy. Doskonale dobrany repertuar w świetnym wykonaniu. Trudno sobie wyobrazić, że zespół jest amatorski. Bardzo dobre głosy. W dodatku sala stworzona dla takich koncertów i pod względem akustyki i nagłośnienia. Klimatyzacja to wisienką na tym muzycznym torcie.
Pięknie śpiewające dziewczyny, świetna narracja prowadzącego. Piękne wrażenia estetyczne
Było energetycznie. Dziewczyny mają świetne głosy. Prawdziwe petardy.

Polecane