Space of jazz. Piotr Damasiewicz Trio - Warszawa Mazowiecki Instytut Kultury | Kupuj Bilety Online - biletyna.pl

koncert

Space of jazz. Piotr Damasiewicz Trio

koncert

Space of jazz. Piotr Damasiewicz Trio

Space of jazz. Piotr Damasiewicz Trio - Bilety na koncert

Drogi Widzu! Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem sprzedaży oraz regulaminem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Mazowiecki Instytut Kultury w okresie pandemii, a także wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia, które należy przekazać bileterowi w dniu wydarzenia. Materiały do pobrania: https://www.mik.waw.pl/bilety/

Space of jazz to cykl koncertów prezentujących czołowych polskich muzyków poruszających się w nurcie szeroko rozumianego jazzu.

Jako miłośnicy muzyki stwarzamy na Elektoralnej miejsce spotkań z artystami, miejsce w którym wybrzmi osobista nuta jazzu, miejsce, w którym artyści otworzą przed publicznością swoją wewnętrzną przestrzeń, a odbiorca będzie mógł przeżywać muzykę w świadomy sposób.
Udostępniamy przestrzeń Instytutu na wymianę energii między muzykami a publicznością.
Każdy z nas porusza się w sferze myśli, odczuć, emocji budując otaczającą rzeczywistość. Artysta poszukując piękna stwarza swoją wewnętrzną przestrzeń w której odkrywa siebie i tym samym definiuje świat. Muzyka daje nam szansę na uczestnictwo, wgląd w świat muzyków i świat drugiej osoby.

W 2021 roku zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Space of jazz.
Tym razem na scenie MIKu zagości charyzmatyczny Piotr Damasiewicz Trio.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje

Brak recenzji

Polecane