koncert Stanisław Soyka

Soyka Kwintet

koncert Stanisław Soyka

Soyka Kwintet

Soyka Kwintet - Bilety na koncert

Stanisław Soyka z zespołem znakomitych muzyków jazzowych zapraszają na koncert, na których usłyszymy znane i kochane przeboje jak również materiał z najnowszej płyty Stanisława Soyki „Muzyka i słowa”, która premierę miała 1 lutego 2019 roku.

Stanisław Soyka – śpiewak, instrumentalista, kompozytor – już od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom. Wypracował swój własny język muzyczny przez co należy do grona artystów, których styl rozpoznaje się od pierwszych dźwięków a bogactwo repertuaru może przyprawiać o zawrót głowy. Posiada na koncie dziesiątki autorskich pieśni lecz trudno pominąć fakt, że skomponował muzykę do wielu wierszy poetów polskich i… nie tylko.

Soyka Kwintet stanowi bogatą i niebywale ciekawą paletę kolorystyczną a jazzowe temperamenty i kompetencje wyzwalają podczas nagrań i w czasie koncertów tę unikalną moc muzyki improwizowanej.
Warto wybrać się na koncert Soyki, bo to zupełnie tak, jakbyśmy na jakiś czas znaleźli się w innym wymiarze, pełnym piękna i dobrych emocji, które tylko on potrafi z taką lekkością wywołać w swojej publiczności. Przyjdzie, a przekonacie się o tym osobiście.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Soyka Kwintet

Witam , fantastyczny koncert , Pan Soyka w świetnej formie , jak zawsze ciepły.... Szkoda, że tak krótko :) pozdrawiam Katarzyna Gajda
Wspaniali muzycy, no i Mistrz Soyka- koncert świetny !
Prawdziwa Uczta dla Ucha. Wydarzenie muzyczne przez duże W. !
Znakomity, stojący na wysokim poziomie koncert. Świetny kontakt Stanisława Soyki z publicznością. Bardzo miło spędzony wieczór. Polecam wszystkim.
Soyka jest klasą . Wieczór wspaniały
Mistrz Soyka nieustająco wzrusza, bawi i skłania do refleksji. Muzycy towarzyszący Mistrzowi - wspaniali! Szczególnie dziękuję panu Przemkowi Greger i panu Kubie Soyka. Organizacja koncertu w Sępólnie bardzo dobra. Wielka szkoda miejsc na widowni wyjętych z użytku, ale jednocześnie cieszy troska o komfort wszystkich gości w centrum kultury.
Fantastyczne wydarzenie! 1,5 godziny uczty muzycznej i ani chwili nudy. Sam mistrz wspaniale integrował się z publicznością. Jestem zachwycona i wdzięczna za wspaniały koncert.
Rewelacyjny koncert ! Gratulacje dla organizatorów !
Jestem wieloletnim fanem muzyki Stanisława Sojki. Koncert Sojki z zespołem w Sępólnie Krajeńskim nie zawiódł moich oczekiwań, a obserwując reakcję "sali", nie tylko moich. Osobowość i talent lidera, wspaniali muzycy pokazało, że dobra muzyka obroni się bez "fajerwerków".
Staszek Soyka to ZAWSZE gwarancja świetnego występu… tak było i tym razem. Rewelacyjna muzyka, poczucie humoru artysty i żywiołowa publiczność były tego dowodem! Niestety samo miejsce piekielnie ciasne. Krzesła ustawione w takim ścisku, że nie sposób było się ruszyć. Rozumiem, że im więcej krzeseł, tym większy dochód z biletów, ale są granice… choćby samej przyzwoitości i szacunku dla publiczności. Gdyby nie ten ścisk byłoby 5 gwiazdek
Genialny występ
Prawdziwa uczta! Fantastyczni muzycy, świetny repertuar, a Staszek Soyka to sceniczny fenomen i wirtuoz, a przy tym ciepły, przemiły, dowcipny i bezpośredni człowiek, zarówno w trakcie koncertu jak i w kuluarach.. Owacje na stojąco!
Cudownie, malo gadania, duzo spiewania, Milo popatrzeć na tak utalentowanych ludzi ;)
Uczta.
Koncert swietny! Magia! Wino pierwsza klasa. Uprzejmi i usmiechnieci gospodarze.. Tylko kuchnia w kuzni sie troche popsuła
Koncert bardzo udany, Soyka dał popis pięknego śpiewu, nienagannej dykcji i klasy w kontakcie z widzami, zespół niezwykle utalentowany: super zgranie, wyborne improwizacje, szczególnie trębacza, organizacja coraz lepsza (kolejka przy wejściu krótsza, pojawił się czytnik biletów). Bez zmian rażący brak wygody: ścisk, brak miejsca między siedzeniami i chciwość organizatora. Jego Przedstawiciel stwierdził tylko na wstępie z uśmiechem, że taki standard to dla nich norma. Bez komentarza. Polecam miejsca przy stolikach.
...
Tylko szkoda że Pana Przeszkadzajki nie było w ogóle słychać
Magiczny głos Pana Staszka i cudowna muzyka w kameralnym miejscu. Bywam tam na różnych koncertach bo to uczta dla ucha i podniebienia. Polecam każdemu. A Soyka...niesamowity gość....
Ciepły, wręcz intymny koncert. Wspaniały artysta. Niezapomniane utwory w ciekawych aranżacjach. Treści wymagające refleksji nad samym sobą. Gorąco polecam.
Sojka rewelacyjny. Minus dla organizatorów za wpuszczenie rodziców z dzieckiem, którzy siedząc za nami cały czas rozmawiali i nas szturchali. My wielokrotnie zwracaliśmy uwagę, nikt z organizatorów tego nie uczynił. Wyszliśmy umęczeni.
jestem zachwycona, wybitny artysta, piękne spotkanie, dziekuję
Koncert fenomenalny!!!!! Cudowny wieczór. POLECAM!!!!!!
świetny koncert
Wspaniały artysta - koncert nie mógł się nie udać :-)
wsoaniały koncert i Soyka
Po prostu wspaniałe !!!
Totomasz65 08.12.2015 08:56

Polecane z kategorii koncert