koncert
Stanisława Celińska

koncert

Stanisława Celińska

 
Stanisława Celińska - Bilety na koncert

Stanisława Celińska | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Po spektakularnym sukcesie albumów Stanisławy Celińskiej „Atramentowa” (status podwójnej platyny) oraz „Atramentowa, Suplement”, Stanisława Celińska wraz z współtwórcą jej sukcesu Maciejem Muraszko, postanowili nagrać jeszcze jedną płytę. Tym razem padło na kolędy, pastorałki i inne piękne piosenki świąteczne, tak powstała płyta S. Celińska „Śwatecznie”. Po jej nagraniu i wydaniu okazało się po raz kolejny,że aranżacje i wykonanie utworów w większości znanych słuchaczom – w końcu, to wspaniałe świateczne kolędy, tak przypadły do gustu, że po zeszłorocznym wydaniu, pozostały pustki na pułkach sklepowych. W związku z tym oraz na prośby słuchaczy w bieżącym 2017 roku postanowiono wydać reedycję tej płyty poszerzonej o świąteczne utwory napisane specjalnie na tę okazję przez samą Stanisławę Celińską.
Twórcom bardzo zależało na tym, by słuchając tej płyty, każdy – sam lub wspólnie z całą rodziną, w świątecznej atmosferze, mógł zaśpiewać lub zanucić wraz z Panią Stanisławą te niepowtarzalne utwory. Jednocześnie Maciej zadbał, by każdy z nich miał swój jedyny, niepowtarzalny klimat.
Dlatego tym piękniej państwa zapraszamy na niepowtarzalny, cudowny,pełen ciepła i dobrej świątecznej energii koncert. Specjalnie dla państwa Stanisława Celińska wraz z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko wystapi przed państwem już......
https://www.youtube.com/watch?v=pMqRF6tbVIc

CZYTAJ WIĘCEJ

 
 

Recenzje

Super koncert. Oboje z narzeczoną byliśmy pod zachwyceni. Niezapomniane wrażenia.
Pani Stanisława cudowna, fantastyczna sekcja muzyczna.Przeżycie duchowe najwyższych lotów.Zdrowia i siły dla wszystkich.
Dwie godziny występu Pani Stanisławy były przecudowne , jestem pod wrażeniem . Zespół muzyczny fantastyczny . Gdyby nadarzyła się jeszcze raz okazja pójścia na koncert na pewno bym poszła . Gorąco polecam.
Koncert był wspaniały i wzruszający a także podnoszący na duchu. Muzyka łapie za serce. Muzycy wspaniali. Pani Stanisława miła serdeczna dla każdego miała dobre słowo i uśmiech. Polecam.
Wzruszajaco, fantastyczny koncert, Pani Celińska ,kobieta z klasą, piękne piosenki, tekst i aranżacją. Zespół towarzyszący piosenkarce, wysoki poziom, piękna współpraca. Naprawdę warto było tam być !
Fantastyczny koncert!!!! Niezapomniane wrazenia.
Doskonały koncert - mądre i refleksyjne teksty wyśpiewane pięknie przez Stanisławę Celińską przy akompaniamencie świetnych muzyków. To był cudownie spędzony czas.
Wspaniały koncert, świetni muzycy, doskonała pani Stanisława. Jestem pod ogromnym wrażeniem współpracy tego zespołu, ich uważności na siebie nawzajem. Uczta to była :) muzyczna, emocjonalna i intelektualna. Brawo!
piękny koncert,teksty ciepłe, nostalgiczne,ale dające nadzieję polecam
Babci sie bardzo podobało. Pani Celina jest w formie:) Polecam.
Wspaniała atmosfera, artystka i towarzyszący jej muzycy oraz miejsce.
Cudowny. Ciepły, atramentowy.... Świetne granie. Cudowne śpiewanie
super wieczór
Idealne połączenie : świetne teksty i muzyka, charyzmatyczna solistka i doskonały zespół!
Doskonały koncert
Cudowny, nastrojowy koncert. Pani Stanisława i zespół stworzyli niezapomniany nastrój. Super zabawa.
Występ bardzo się podobał.Był to dobrze i miło spędzony czas
Cudowny koncert, atmosfera ,muzyka i wspaniała Pani Stasia. Jedyne co przeszkadzało to straszny ścisk.
Było super, bardzo przyjemny koncert.
Bardzo klimatyczny koncert ,super muzyka. Jedyny minus to bardzo ciasno ustawione krzesła,jedno przy drugim, miałam wrażenie że jestem ściśnięta przez cały koncert.
Koncert fantastyczny od strony artystycznej.Pani Celińska cudowna otoczona znakomitymi instrumentalistami. Niestety organizacja widowni pozostawia wiele do życzenia. Mieliśmy miejsca w układzie teatralnym i krzesła były ustawione bardzo ciasno, osoby z dłuższymi nogami lub tęższe miały problem żeby się zmieścić. Sądzę, że sala nie jest przewidziana na tak dużą liczbę gości.
Cudowny, pełen zadumy występ wspaniałej Artystki
Krystian Nysa 24.04.2019 10:54
Piękny koncert, miejsce klimatyczne, jedyna wada - za gorąco w sali.
Pani Stanislawa jak to sama powiedziała NASZA STASIA jest wspaniała. Muzycy świetni, wszyscy tworzą z miłością i z pasją do poezji i muzyki. Żeby stworzyć takie teksty musiała dużo przeżyć i przemyśleć życie. Jestem zachwycona kameralną atmosferą występu i mam cudowne wrażenia artystyczne. Płyta będzie mi to przypominać. Dziękuję
Trochę ciasno w rzędach z krzesłami, a występ bardzo ładny.
Stasia - nie ma sobie równych !!!! Optymizm, nadzieja, słoneczne nastroje - chce się żyć ! Na koncercie Stasi Celińskiej jestem po raz szósty, a może ósmy ?!. Mam wszystkie Jej płyty. Tak samo, jak mam wszystkie płyty Cezarii Evory, które ukazały sie w Polsce. Podobieństwo artystyczne obu Pań nadzwyczaj uderzające. Ale to pięknie, i niech tak zostanie. Wokal Stasi bez wysiłku, bez rozdarcia i wrzasku - a emocje przejmujące i przekaz większy niż u tzw. młodych piosenkarek. Jest klasa, jest talent, jest kultura osobista i poszanowanie słuchacza. Mało kto to potrafi ! Fantastyczna sekcja muzyczna, zwłasza saksofon i klawisze. Akordeon i mina J. Muraszki mnie rozczulają. Słaby punkt - jakość gastronomiczna. Potrawy "pozostałe ze Świąt" i odgrzewane - to się dało odczuć od razu, choć ceny jak za żywność dobrej jakości. Mam nadzieję, że w tej kwestii bedzie poprawa. Grażyna Cholewińska - Warszawa
Super koncert , fantastyczna atmosfera
Fantastyczny koncert, cudowna atmosfera i wyjątkowy nastrój stworzony przez Artystów. Relax dla duszy😊
Krystyna50 12.04.2019 13:17
Piękny , wzruszający koncert, świetny zespół, wyśmienita pani Stanisława Celińska.
Piękny występ, wspaniałe piosenki i terapeutyczne przeżycie.
WIĘCEJ
ZWIŃ
 

Polecane