koncert
Stanisława Celińska

koncert

Stanisława Celińska

Stanisława Celińska - Bilety na koncert

Stanisława Celińska | Bilety na koncert

Po spektakularnym sukcesie albumów Stanisławy Celińskiej „Atramentowa” (status podwójnej platyny) oraz „Atramentowa, Suplement”, Stanisława Celińska wraz z współtwórcą jej sukcesu Maciejem Muraszko, postanowili nagrać jeszcze jedną płytę. Tym razem padło na kolędy, pastorałki i inne piękne piosenki świąteczne, tak powstała płyta S. Celińska „Śwatecznie”. Po jej nagraniu i wydaniu okazało się po raz kolejny,że aranżacje i wykonanie utworów w większości znanych słuchaczom – w końcu, to wspaniałe świateczne kolędy, tak przypadły do gustu, że po zeszłorocznym wydaniu, pozostały pustki na pułkach sklepowych. W związku z tym oraz na prośby słuchaczy w bieżącym 2017 roku postanowiono wydać reedycję tej płyty poszerzonej o świąteczne utwory napisane specjalnie na tę okazję przez samą Stanisławę Celińską.
Twórcom bardzo zależało na tym, by słuchając tej płyty, każdy – sam lub wspólnie z całą rodziną, w świątecznej atmosferze, mógł zaśpiewać lub zanucić wraz z Panią Stanisławą te niepowtarzalne utwory. Jednocześnie Maciej zadbał, by każdy z nich miał swój jedyny, niepowtarzalny klimat.
Dlatego tym piękniej państwa zapraszamy na niepowtarzalny, cudowny,pełen ciepła i dobrej świątecznej energii koncert. Specjalnie dla państwa Stanisława Celińska wraz z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko wystapi przed państwem już......
https://www.youtube.com/watch?v=pMqRF6tbVIc

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Fantastyczny koncert, cudowna atmosfera i wyjątkowy nastrój stworzony przez Artystów. Relax dla duszy😊
Krystyna50 12.04.2019 13:17
Piękny , wzruszający koncert, świetny zespół, wyśmienita pani Stanisława Celińska.
Piękny występ, wspaniałe piosenki i terapeutyczne przeżycie.
Określę to jednym słowem:rewelacja
REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pawlowska_k@wp.pl
Piękny, klimatyczny koncert, prawdziwy i od serca, gorąco polecam dla osób, które mają w sobie autoreflejsję
P. Stasia Cudowna zespół także
Wspaniały wieczór pełen emocji
WSPANIAŁY WYSTEP
Wspaniały występ, cudowny wieczór ...
Występ rewelacyjny. P. Stanisława super.
koncert bardzo misię podobał
Dorota 22.03.2019 21:48
Stanisława Celińska - Malinowa Wspaniały koncert i to nie tylko dla starszych słuchaczy... Znakomity kontakt artystki z widownią i rewelacyjne, przy świetnie zaaranżowanych utworach, wykonanie muzyczne
Było pięknie. Niepowtarzalny klimat koncertu, wielki kunszt wykonawczy, literacki, muzyczny. Jednym słowem- przeżycie duchowe najwyższych lotów.
super koncert, super atmosfera. polecam z całego serca!!!
Dawno nie uczestniczyłem w tak wzruszającym wydarzeniu jak koncert cudownej Stasi Celińskiej. Wczorajszy wieczór na długo zostanie w mojej pamięci. Stasi życzę zdrowia i czekam na kolejną płytę. Cytując jej piosenkę... Już nie trzeba mi wielkich słów pośród nocy, zatrzymałem czas żeby znowu z Tobą być. Jutro znikniesz gdzieś, życie dalej się potoczy, choć kilka chwil podarował nam los...
Marcin 19.03.2019 14:43
REWELACYJNY nastrojowy koncert
jaro1967 19.03.2019 10:29
Rewelacja!
Cudowne przeżycie-piękny śpiew i fantastyczna oprawa muzyczna
Impreza wspaniała. Występ P. Stanisławy Celińskiej i towarzyszącego zespołu muzycznego pozostawił niezapomniane wrażenia. Muzyka i wykonane utwory to poziom światowy.Doskonały kontakt artystów z widownią, wspólne śpiewy i tańce. Przeżycia niezapomniane-dzięki za przyjazd do Łodzi.
Wyśmienity koncert. Zarówno Pani Stanisława, jak i Zespół, perfekcyjni.
Pani Celińska cudowna, refleksyjna, prawdziwa...świetny zespół młodych, fajnych muzyków, solówka na saksofonie absolutnie wymiata. Totalnie nastrojowo. Żałuję że nie byłam na Atramentowej.... na kolejny występ pójdę na pewno. Wzryszyłam się i uśmiałam...
Super koncert, atmosfera i energia od Pani Stanisławy bezcenne. Kapela palce lizać.
Wspaniały występ
Bardzo dobry koncert.Bogate instrumentarium, odpowiedni nastrój i Pani Celińska swymi tekstami zmusza do przemyśleń o ważnych sprawach ludzkich. Dwie godziny oderwania od pędzącego świata. Super.
Koncert piękny , ciepły,pełen mądrych tekstów wspaniałej muzyki ! Więcej takich spotkań !!!
Koncert był fantastyczny, dwugodzinna terapia. Polecam wszystkim, którzy kochają liryczny nastrój.
Cudowny wieczór, Piękne piosenki i wspaniała Artystka. W 100% warto się wybrać bo Pani Celińska czaruje głosem i talentem.
Koncert przecudny. Pani Stanisława oraz zespół muzyków wspaniali. Dwie godziny pięknych piosenek, zadumy, wzruszeń, uśmiechu i wspaniałej zabawy.
Sikoreczka mała 18.03.2019 09:33
WIĘCEJ
ZWIŃ