koncert Stanisława Celińska

Stanisława Celińska - Jesienna...

koncert Stanisława Celińska

Stanisława Celińska - Jesienna...

Stanisława Celińska - Jesienna... - Bilety na koncert

Stanisława Celińska jest znakomitą i wszechstronną artystką uwielbianą przez publiczność. Pełna ciepła, uroku osobistego i spokoju, która niezmiennie od lat zachwyca swoją obecnością na scenie, zarówno jako aktorka, jak i wokalistka. Jej wspaniałe interpretacje, spotkania z widownią, jej empatia i charyzma przyciągają różne pokolenia. I nie bez powodu - na jej płytach i na koncertach każdy znajdzie coś dla siebie.

„Jesienna…” - to niezwykły koncert, bardzo osobisty i przesycony miłością, pragnieniami oraz tęsknotami. Stanisława Celińska podjęła się niełatwego zadania - na prośbę swoich fanów, z którymi spotykała się po koncertach i wsłuchiwała w ich życiowe historie, zarówno radosne i te smutne, Artystka zdecydowała się napisać teksty skierowane właśnie do tych wszystkich, którzy szukają ukojenia, spokoju, wsparcia. Słowa wspaniale otulił w nuty kompozytor, aranżer i producent Maciej Muraszko, sięgając po instrumenty, które potrafią zawładnąć wyobraźnią słuchacza m.in. skrzypce, flet, akordeon czy mandolinę. Duet Stanisława Celińska i Maciej Muraszko to od wielu lat gwarancja jedynego, niepowtarzalnego klimatu oraz niezapomnianych chwil.

„Jesienna…” to opowieść o tym, że „wrzesień też bywa słoneczny” – jak mówi sama artystka. To antidotum na smutek, odizolowanie, złe samopoczucie, pochmurny poranek. Przede wszystkim to przyjaciel, w którego warto się wsłuchać Zarówno koncert, jak i płyta „Jesienna…” to doskonałe lekarstwo na współczesne rozterki.

Artystce na scenie towarzyszą uznani polscy muzycy:
Wojciech Olszewski - fortepian
Kuba Frydrych - gitary
Krzysztof Samela - kontrabas
Julia Muraszko - skrzypce
Paweł Pełczyński - saksofon
Janusz Muraszko - akordeon
Maciej Muraszko - perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
17.02.2022, 19:00 Teatr Muzyczny
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Stanisława Celińska - Jesienna...

Mądre teksty w pięknej muzycznej oprawie, wspaniała atmosfera - Jedyna w swoim rodzaju tej jesieni - STASIA!
Pani Stasia to przeurocza osoba, ciepła i autentyczna, koncert piękny, podnoszący na duchu, miejsce urokliwe. Polecam!
Bardzo udany występ Czekam na następną płytę i koncert
Bawiliśmy się wspaniale, to był przemiły jesienny wieczór pełen pięknej muzyki, nastrojowych, trafiających do serca i duszy pięknych piosenek w cudnym wykonaniu Pani Stasi a wszystko przyprawione dobrym humorem i uśmiechem
Cudowna atmosfera, wspaniali artyści, a Pani Stanisława ...po prostu brak słów, super że śpiewa. Spędziliśmy kolejny miły wieczór w Kuźni. Polecam wydarzenia tam organizowane

Polecane z kategorii koncert