koncert

Summer Hot Disco: Bednarek / Grzegorz Hyży / Gromee

koncert

Summer Hot Disco: Bednarek / Grzegorz Hyży / Gromee

Summer Hot Disco: Bednarek / Grzegorz Hyży / Gromee - Bilety na koncert

Burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski zaprasza na kolejną edycję Summer Hot Disco. W tym roku w Świeciu wystąpią Bednarek, Grzegorz Hyży i Gromee.

SUMMER HOT DISCO
9 lipca, godz. 19:00, Amfiteatr w Świeciu

19:00 BEDNAREK
20:30 GRZEGORZ HYŻY
21:45 GROMEE

CENY BILETÓW (bilety dostępne wkrótce)
30 zł bilet normalny,
10 zł bilet ulgowy przysługujący dzieciom do 13. roku życia / wejście na teren imprezy po okazaniu legitymacji i pod opieką osoby pełnoletniej.

Uczestników imprezy obowiązuje przestrzeganie zasad zawartych w Regulaminie Summer Hot Disco, dostępnym na stronie Organizatora: https://oksir.eu/wydarzenia/kalendarz/details/2021-07-09/85-summer-hot-disco-1

Zespół Bednarek szturmem wspiął się na szczyty list przebojów i rozkochał w sobie fanów w różnym wieku. Piosenki "Cisza", "Chodź ucieknijmy", "Chwile jak te" czy "Poczuj luz" to prawdziwe królowe list przebojów. Formacja może poszczycić się diamentową, platynową i złotą płytą.

Patent na hity ma również Grzegorz Hyży. Już jego debiutancki singiel "Na chwilę" trafił na szczyt zestawienia airplay. Podobnie zresztą było z takimi utworami jak "Wstaję", "Pod wiatr", "O Pani", "Niech pomyślą że to ja" czy nagrany wspólnie z Kayah "Podatek od miłości”. Jego dotychczasowe, dwie solowe płyty pokryły się kolejno platyną i złotem.

Gromee. Obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich producentów muzycznych. Artysta może pochwalić się współpracą z czołówką polskich artystów. Jest współautorem hitów "Górą Ty" Golec uOrkiestry i Bedoesa, "Zaśnieżonych miast" Sound & Grace czy "Powiedz mi kto w twych oczach mieszka" Ani Dąbrowskiej i Abradaba. Doskonale przyjęte przez publiczność są też jego autorskie kompozycje "Coll me down", "Share the joy", "Light me up" czy "Fearless". Potężna dawka elektronicznego grania gwarantowana!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Summer Hot Disco: Bednarek / Grzegorz Hyży / Gromee

Impreza bardzo udana pomimo padającego deszczu. Mogłoby być lepiej zorganizowane wejście, druga ekipa wpuszczająca, i byłoby ok.
Wszystko bylo na najwyzszym poziomie , bawilismy sie wpaniale:)
Zabawa świetna, mama i córki zadowolone.
Kaska-bys 12.07.2021 22:55
Wyjątkowa uczta muzyczna jaką przygotował dla nas Kamil Bednarek na długo zostanie w mojej pamięci i ta niepowtarzalna energia którą zaraża wszystkich wokół,
Mała Misiakowa 12.07.2021 11:29
Super koncert i wspaniałą atmosferą!WZnakomity wybór artystów!Oby takich imprez było więcej!
Super wykonawcy! W koncu muzyka na poziomie. Brawo!
Było mega. Koncert super. Bednarek najlepszy🙂
Świetny koncert :) Nawet początkowa brzydka pogoda go nie zepsuła :)
Fajna impreza, dobra organizacja. Jedna gwiazdka mniej bo było zdecydowanie za cicho, jak na skalę wydarzenia.
Najlepsza impreza na jakiej bylam! Super sie wybawiłam i wytańczyłam. A wokaliści bardzo profesjonalnie oraz ciekawie performowali! Jestem bardzo zadowolona i za rok na pewno przyjade ! 😄
Roksana Marecka 10.07.2021 15:56
Zajebiście
Bardzo fajny koncert, wykonawcy świetni, dobrze zorganizowany
Mimo deszczu na początku koncertu warto było pojechać 120 km. Jak tylko Bednarek wyszedł na scęnę przestalo padać i zaczęła się dobra zabawa. Jechałam tam specjalnie dla Kamila i jak zwykle się nie zawiodłam.
bardzo ładny koncert Bednarka i Hyżego 😎😍🤩😊
Super więcej takich imprez
Atmosfera była tak cudowna, że nawet burza i deszcz odpuściły 🙃
Super impreza jak i również organizacja przez Pana Burmistrza Krzysztofa Kulakowskiego
Gdyby nie początkowy deszcz było by idealnie. Super Impreza.
Super koncerty
Było przecudowne!
Kornelia 10.07.2021 08:39

Polecane z kategorii koncert