koncert

Świetliki

koncert

Świetliki

Świetliki - Bilety na koncert

I oto znowu jesień wygnała lato hen, daleko, na koniec świata. Chmury ponure nadciągają, mgły i deszcze. Światło poddaje się z wolna i ustępuje miejsca ciemności. Rozbuchane życie, bujność, żyzność przekształca się cichutko, na paluszkach, w rozkład, pustkę i martwotę.

Dlatego, a może wbrew temu, siłą rozpędu albo ostatkiem sił, w podróż koncertową ruszymy niebawem. Podróż do kresu nocy raczej niż za jeden uśmiech. Nie wiadomo co się wydarzy. Nie wiadomo czy cała drużyna wyruszy czy tylko Pan Placek na bębenku zagra i mimicznie da wyraz ostatecznej tęsknocie. A może odwrotnie: orkiestra podobiznę Pana Plackową, w rozmiarze naturalnym ustawi na środku sceny i wokół niej jakieś szamaństwa albo dziady muzyczne poodprawia. Może będą nowe piosenki, a może nie. Może będą wesolutkie interludia, a może grobowa cisza zapełni każdą dziurkę w performansie. Może będziemy schludni i pachnący oraz mili dla oka, a może sterani, pomarszczeni jak smardze i oślizgli jak maślaki syberyjskie odmiany szwajcarskiej. Może światło wewnętrzne bić od nas będzie rześko i coś tam porozświetla troszkę, a może tylko dodamy swoje co nieco do pieca mentalnej entropii. Może, może, może.......
A może nie będzie niczego ?
ŚWIETLIKI - zespół (kiedyś) młodzieżowy o profilu słowno-muzycznym. Założony przez Marcina Świetlickiego i członków zespołu TRUPA WERTERA UTRATA w 1992 roku w Krakowie.

https://www.facebook.com/swietlikizespol/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Imponująca wyprawa w niezwykłą podróż...
Rewelacja. Miejsce jest nieziemsko przyjemne dla wszystkich fanów alternatywnej muzyki dzisiejszych czasów. Właściciel lokalu bardzo przyjazny :-) Pozdro dla Przemka :-). Obsługa lokalu super. Szkoda tylko że na małej scenie nawet przy małym zainteresowaniu.
Zespół rewelacyjny, mój ulubiony:), brawo za ściągnięcie Świetlików w to miejsce, klub z klimatem, który przenosi Gomunice w inny świat :), tylko szkoda, że występ nie był dłuższy ;)
wspaniały koncert, wspaniała atmosfera
Najlepszy koncert w DK Kadr na jakim byłem (a chodzę niemal na wszystkie). Nie będę się rozpisywał. Zajebiście
Super koncert. Znakomita akustyka i zespół w znakomitej FORMIE!
Podobało mi się bardzo
Wyszedłem z koncertu w czasie pierwszego utworu, ponieważ było za głośno. Poważnie przesadzili z głośnością
Było pysznie!
Koncert był trochę za głośny jak na mój gust, ale poza oceniam go jak najbardziej pozytywnie.
Świetny koncert, genialny zespół,więcej takich imprez prosimy! :)
Świetny muzycznie i intelektualny występ w bardzo dwobodnej atmosferze, ale po Świetlikach dokładnie tego można się spodziewać. Dodatkowy atut to bilety w bardzo korzystnej cenie.
Świetne, kameralne miejsce, super występ!
Koncert rewelacja. Świetliki w najlepszym wydaniu, choć brakowało basisty i tak koncert zapadł na długo w pamięci.
Magiczny występ na 25 lat zespołu. Było czasem mrocznie,teatralnie,czasem jazzująco a momentami taki klimat jak w Doorsach. Panowie (i pani) w bardzo dobrej formie.
Jak zawsze super! :)

Polecane