koncert

Sylwester w Teatrze, WIELKA GALA JOHANN STRAUSS SHOW - ORCHESTRA & BALLET

koncert

Sylwester w Teatrze, WIELKA GALA JOHANN STRAUSS SHOW - ORCHESTRA & BALLET

Sylwester w Teatrze, WIELKA GALA JOHANN STRAUSS SHOW - ORCHESTRA & BALLET - Bilety na koncert

Sylwester w Teatrze, WIELKA GALA JOHANN STRAUSS SHOW - ORCHESTRA & BALLET - Rybnik Teatr Ziemi Rybnickiej | Kupuj Bilety Online

WIELKA GALA JOHANN STRAUSS SHOW - ORCHESTRA & BALLET

- to muzyczna podróż do baśniowej krainy walca - świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemenów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów. W projekcie oprócz znakomitych Solistów bierze udział jedna z najlepszych orkiestr świata, osławiona Royal Strauss Orkiestra. Zaprezentujemy Państwu najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów.

W programie koncertu znajdziemy cudowne walce, zabawne polki oraz najpopularniejsze fragmenty z operetek: Zemsta nietoperza, Baron cygański, Wiedeńska krew, Noc w Wenecji.

Przepiękne układy choreograficzne w perfekcyjnym wykonaniu Solistów Narodowego Lwowskiego Teatru , Opery i Baletu; wirtuozerskie arie w wykonaniu Gwiazd.

ANDRIEJ BODNAR - SKRZYPCE SOLO, DYRYGENT

SWETLANA KALINICHENKO - SOPRAN LIRYCZNY KOLORATUROWY - SOLISTKA OPERY

TATIANA WACHNOWSKA - SOPRAN/MEZZOSOPRAN

OLEG LANOVYI - TENOR SPINTO - SOLISTA LVIV OPERA

oraz

Royal Strauss Orkiestra i soliści Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

To był wspaniały sylwester. Nasz pierwszy w teatrze , ręce bolały od oklasków . Cudnie ...Gratulacje dla Pana Dyrektora Michała Wojaczka .
nie trzeba dużo mówić było super
Udana impreza. Polecam.
Bardzo miło spędzony czas. Polecam.
Koncert bardzo udany. Słabszy był jedynie występ baletu oraz prowadzącej program. Organizacja imprezy nieco gorsza pod kątem cateringu oraz jego dostępności (prawie godzinę oczekiwało się na kawę z powodu wyłącznie jednego ekspresu, co spowodowało spóźnienie udziału w drugiej części koncertu).
Koncert wspaniały. Pierwszy raz byłem na takim Sylwestrze. Poziom artystyczny oraz organizacyjny na wysokim poziomie. PS. To mój drugi koncert na którym byłem dzięki biletyna.pl. Pierwszy był w Raciborzu - koncert Pani Yasmin Levy, coś wspaniałego. Oba te wydarzenia bardzo mi się podobały i jestem bardzo zadowolony z organizacji oraz wysokiego poziomu Artystów.
Jestem zachwycona widowiskiem,jak zresztą cała moja rodzina.Orkiestra,balet oraz wykonawcy łacznie z przecudnym tenorem byli zachwycający.Widownia nagrodziła widowisko oklaskami na stojąco co mówi samo za siebie.
To nie był koncert - to było SHOW od początku do końca. Artyści.balet,orkiestra to balsam dla ucha.Humor i dowcip i TTTTTTTTTTTTTTTTTTenor to perełka tego wspaniałego SHOW ...
Jestem zawiedziona występem. Gala mało efektowna, skromna ilość osób w balecie , układ taneczny niedopracowany. Szału nie było.Zaprosiłam na występ znajomych ,też nie byli zachwyceni.
Super impreza. Trochę za długa przerwa i brak możliwości wzniesienia toastu o północy, jak to było w latach poprzednich. Muzycznie super, catering na wysokim poziomie.
Bardzo miło spędziliśmy wieczór Sylwestrowy
Jesteśmy zachwyceni. Sylwester w Teatrze był trafionym pomysłem. Cudowni Artyści, wspaniały repertuar.
Małgorzata 01.01.2018 16:19
Występ oceniam na bardzo dobry, artyści wspaniali orkiestra i balet również. To dzięki nim uważam, że nie zmarnowałam wydanych pieniędzy w tę szczególną noc. Prowadzący... no cóż. Pani ratowała sytuację ,nawiązywała kontakt z widzami, wprowadzała w temat. Pan moim zdaniem KOMPLETNA POMYŁKA. Sztuczny, z brakiem wyczucia niuansów, za to w swojej postawie, z wielkim poczuciem samozadowolenia. Doskonale psuł to co osiągnęła Pani. Catering smaczny. Generalnie, porównując poprzednie sylwestra w Teatrze powiem: artystycznie 5, konferansjerka ( dzięki Pani na 4), ale organizacja ( poczęstunek, zakończenie i przerwa) na 2!!. Oszczędnie i krótko.
Świetne widowisko okraszone dobrą muzyką i znakomitym występem solistów. Polecam.

Polecane

Rybnik inne wydarzenia