koncert

Sylwester w teatrze

koncert

Sylwester w teatrze

Sylwester w teatrze - Bilety na koncert

Z batutą i humorem po świecie Maciej Niesiołowski

Maciej Niesiołowski - prowadzenie
Milena Lange - sopran
Adam Szerszeń - baryton
Wiktoria Szubelak - gitara
Bilety: 150 zł, 180 zł - przedsprzedaż do 15.12.2016,
170 zł, 200 zł od 16.11.2016.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Sylwester w teatrze

Doskonały koncert
Klasa sama w sobie! Z humorem i elegancko. Polecam wszystkim niezdecydowanym taką formę spędzania Sylwestra :)
Świetna atmosfera, doskonali śpiewacy! Oczywiście sam Mistrz Niesiołowski jak zawsze błyskotliwy. Orkiestra także zasługuje na pochwały. Grający we foyer zespół sprawiał, że aż chciało się tańczyć (szkoda, że brak miejsca). Jedyny drobny minus- trójka dziewcząt robiących za balet. Rozpraszały, tupały i przeszkadzały śpiewakom- za dużo grzybów w barszcz w tej przestrzeni.
było świetnie, jedynie nieco zamieszania przy poczęstunku, brak tacek, co przy eleganckich strojach jest nieco frustrujące.
Koncert sylwestrowy- bardzo udany, znakomity humor, miła atmosfera. Czekamy na następnego Sylwestra i oczywiście- wspaniałą muzykę.
Bardzo dobrze przygotowany sylwester. Polecam
Piękny koncert, subtelny dowcip, bardzo dobrze dobrany repertuar do tej wyjątkowej nocy .
WSPANIAŁY WIECZÓR, WSZYSTKO ZAPIĘTE NA "OSTATNI GUZIK". MAM NADZIEJĘ,ŻE BĘDĘ MOGŁA I W TYM ROKU UCZESTNICZYĆ W ORGANIZOWANEJ PRZEZ WAS NOCY SYLWESTROWEJ W TEATRZE. POZDRAWIAM SERDECZNIE I ŻYCZĘ SAMYCH SUKCESÓW W 2017r.
nie mogło być inaczej - było SUPER tak kulturaalnie "sylwestra' jeszcze nie spędziłam :)
Bardzo sympatyczny koncert. Świetne prowadzenie - z poczuciem humoru. Bardzo miło spędzony czas. Warto było! Jedynie niepotrzebny występ taneczny.
Sylwester w teatrze należy rozpatrywać w trzech aspektach: 1. Soliści, dyrygent i orkiestra - 5 gwiazdek - bez większych uwag. 2. "balet" - totalna porażka, brak choreografii, przypadkowe figury, przeszkadzanie (dotyczy występu gitarzystki - piano w jednym z utworów) poprzez niepotrzebne podskoki wywołujące duży hałas przy opadaniu. Młode adeptki ale to nie tego typu impreza na ich prezentację - 1 gwiazdka 3. Organizacja - 0 gwiazdek - brak dyscypliny opóźnienie koncertu z niepotrzebnym przeciąganiem przez prowadzącego. Nie do zniesienia tłok w foyer - brak miejsca, jedna łazienka. Opóźnienie w rozpoczęciu części drugiej - odliczanie czasu po północy. Poprzednie sylwestry z wykonawcami i prowadzącymi z Zabrza były na wyższym poziomie.
Pan Niesiołowski jak zwykle w formie.
Super koncert. Prowadzenie z humorem.
Wspaniały występ z udziałem artystów doskonale przygotowanych do występu. Była to uczta dla zmysłów. Katering, który był podany w trakcie koncertu był nieodpowiednio rozmieszczony. Trudno było dojść do stołów przy tak ogromnej liczbie widzów. Panował wielki tłok.
Bardzo przyjemny sposób spędzenia nocy sylwestrowej. Polecam!

Polecane z kategorii koncert