koncert

SYMPHO HOUSE - House Music in Symphonic Concert

koncert

SYMPHO HOUSE - House Music in Symphonic Concert

SYMPHO HOUSE - House Music in Symphonic Concert - Bilety na koncert

Sympho House to unikalne połączenie muzyki house i symfonicznych brzmień w wykonaniu Visual Symphony Orchestra i DJ-a. Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory takich artystów jak: Faithless, Moloko, Bob Sinclar, Daft Punk, Eric Prydz, Basement Jaxx, Modjo, Armand van Helden, Kygo, Avicii i inni.

Ze względu na złożoność projektu powstała Visual Symphony Orchestra składająca się kilkudziesięciu najlepszych muzyków orkiestrowych w Polsce pod kierownictwem doświadczonego kompozytora i aranżera — Dariusza Tarczewskiego.

Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy także DJ-a Wookie, którego ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z muzyką klubową nadało projektowi Sympho House wyjątkowy charakter.

Na scenie pojawią się znakomici wokaliści: Kasia Wilk, Kasia K8 Rościńska, Will Prestigiacomo i Daniel Moszczyński.

Sympho House to nie tylko muzyka to także multimedialno-świetlny spektakl oddający niesamowity klimat balearskich klubów muzycznych. To potężna dawka housowej energii w symfonicznych aranżacjach z udziałem Orkiestry oraz DJ-a na żywo. Na tym koncercie z pewnością trudno będzie stać w miejscu!


Koncert Sympho House organizowany przez Visual Production jest cześcią Summer Sky Festival 2021 - cyklu letnich wydarzeń kulturalnych w całej Polsce.


Strefa VIP - wydzielona strefa najbliżej sceny. Miejsca stojące. Niewielka limitowana liczba osób. Bliski dostęp do strefy gastronomicznej.

Strefa GOLD - wydzielona blisko sceny. Miejsca stojące. Bliski dostęp do strefy gastronomicznej.

Strefa STANDARD - wydzielona nieopodal sceny w najlepszej możliwej cenie. Miejsca stojące. Bliski dostęp do strefy gastronomicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje SYMPHO HOUSE - House Music in Symphonic Concert

Super impreza, super atmosfera, super muza!!!!!
Super koncert , niesamowite połączenie muzyki klasycznej z muzyką klubową polecam
Malo House dużo Funku, nagłośnienie słabe a podział na strefy był mało zasadny przy niewielkiej ilości osób. Sam zamysł super, wykonanie kiepsko. Jak na koncert plenerowy i to co powyżej cena zbyt wysoka.
Polecam. Super impreza.
za słabe nagłośnienie. Nie było efektu koncertu tylko jak kolacja z muzyką w tle. Reszta super
Czekałem na taki występ w Polsce od kilku lat po tym jak zobaczyłem Pete Tong and the herratige Orchestra. Nie zawiodłem się koncertem. Daję 5 gwiazdek, ale powinno być 4,5, bo mimo zapowiedzi zabrakło Faithless. Poza tym sam koncert rewelacyjny. Trochę za mało osób było w strefie przy scenie ( chyba nie wszystkie bilety zostały wyprzedane 😞) co powodowało, że zrobiły się dwie grupy oddzielone kilkumetrową przerwą a to z kolei skutkowało tym, że początkowo nie było takiej atmosfery wśród publiczności jak na Audioriver, który jest niedoścignionym wzorem jeśli chodzi o atmosferę. Po godzinie publiczność zaczęła się rozkręcać i było już znacznie lepiej jeśli chodzi o interreakcję występujących z publicznością. Zabrakło food tracków i za mało bylo stanowisk oferujących alkohol przez co robiły się długie kolejki. Nie mogę doczekać się drugiej części, bo zakładam, że będzie po tak fantastycznym przyjęciu występu przez publiczność 😀
Bardzo fajnie, tylko za krótko. Szczerze trochę sie zawiedlismy, poniewaz spodziewalismy się zabawy przynajmniej do północy:)
Slabe nagłośnienie, mało muzyki house. Koncert miał trwać 2h a trwał 1,5. After słabo zorganizowany.

Polecane z kategorii koncert