koncert

Teresa Werner

koncert

Teresa Werner

Teresa Werner - Bilety na koncert

Teresa Werner, odznacza się cudownym głosem, lekkością interpretacji, zmysłową urodą i klasą, dzięki czemu nie ma sobie równych. Werner pochodzi z wsi Nakło Śląskie z województwie śląskim. Jej przygoda ze śpiewem i ze sceną, rozpoczęła się od występów na szkolnych akademiach, czy występach akademickich. Licznie nagradzana w konkursach wokalnych, już jako 16-sto letnia dziewczyna dostała się po zdanym egzaminie do Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” w Koszęcinie.

Werner może pochwalić się występami na największych teatralnych scenach, takich jak: Broadway czy Carnegie Hall i wiele innych. Koncertowała po całym świecie, między innymi w Chinach, Japonii czy Stanach Zjednoczonych. Została zdobywczynią I miejsca w Johannesburgu na Festiwalu w Republice Południowej Afryki w roku 1991. Jej życie zawodowe przez cały czas związane jest z grupą „Śląsk”.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu scenicznemu, Werner zajęła się piosenką estradową oraz zaistniała w show biznesie. Debiut, bez wątpienia był bardzo udany. Jej ostatnie, najpopularniejsze utwory, to: „Miłość jest piękna”, „Szczęśliwą być” oraz „Spełnić marzenia”. Teresa Werner nagrała dotychczas 2 płyty CD oraz jedną płytę DVD, na której znajdziemy dotychczasowe wideoklipy. W 2012 roku miała miejsce premiera płyty „Spełnić marzenia”, która uzyskała status Złotej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Radom

Recenzje i opinie: Teresa Werner

Świetny koncert, znakomita artystka dbająca o kontakt z publicznością.Polecam
Bardzo fany koncert A sama Gwiazda wieczoru niezwykle miła i sympatyczna kobieta.
Koncert rewelacyjny
aula UMK nie jest obiektem dostosowanym do koncertów ,wiec nagłośnienie nie oddało prawidłowo barwy głosu Pani Werner , Koncert przebiegał w miłej atmosferze tak jak to powinno być na koncertach. Organizacja sprzedaży biletów chaotyczna ze względu na dużą ilość miejsc pustych , w przypadku takiej sytuacji można by umożliwić zmianę miejsc będącym już na koncercie ,w rozmowach telefonicznych i informacjach mailowych zawsze mówiono ,że nie mam możliwości zmiany na inny rząd czy miejscówki ,hmmm,hmmm :(
BeataBP 10.11.2021 19:26
Koncert bardzo udany
Jak zwykle koncert na wysokim poziomie po prostu przepiękny, Pani Teresa jak zawsze piękna i przesympatyczna, tak samo i Goran Karan pełen profesjonalizm o bardzo mocnym i ciepłym głosie Koncert cudny i godny polecenia. Pozdrawiam !
Fajny koncert mili i sympatyczni artyści.
Oceniam występ bardzo dobrze. Uczestniczenie na żywo w koncercie Teresy i Gorana było dla mnie spełnieniem marzeń. Pozdrawiam.
Wspaniała zabawa, piękne głosy
Koncert był oki.
Przepiekny wystep piekne glosy , uroczy wieczor chetnie pojde na kolejny wystep
Bardzo miło i sympatycznie spędzony czas podczas wspaniałego koncertu. Pani Teresa i Pan Goran jak zwykle pokazali wspaniałą klasę i zachwycili głosem.
Wszystko Super. Począwszy od terminowego rozpoczęcia , bardzo dobrej organizacji, a skończywszy na sympatycznych rozmowiach z widzami i autografach. Polecam !!!
Kobieta z mega klasą, a facet ma głos poteżny jak dzwon :)
Było cudownie!
Zachwyt i jeszcze raz zachwyt
Koncert był super. Było tak samo cudownie i wspaniale jak na koncertach samej Pani Teresy. Na ich wspólnym koncercie byłam dopiero pierwszy raz, ale nie żałuję. Jak tylko będę mogła wybiorę się na kolejowego ich wspólny koncert. Był to niesamowity koncert. Niezapomniane chwile 🙂
Goran jak zwykle mistrz swiata Teresa nic jemu nie ustępowała
Koncert super! Pani Terasa i Goran to klasa sama w sobie, balsam dla ciała i duszy .
Bilet był prezentem ale z tego co się orientuję to występ się bardzo podobał.
bardzo ładny koncert
super występ, jestem bardzo zadowolona.,czekam na koncert w Radzyniu Podlaskim.
Wspaniały koncert.Niesamowite przeżycia.
piękny występ, cudowna artystka
nic ująć nic dodać podziwiać - piękny głos , osobowość, wspaniałe wykonanie
poprostu super !
Szanowni Państwo występ był taki sobie. Myślałam że będzie lepszy, słabe piosenki w wykonaniu Teresy Werner.
Było super czekamy z żoną na następny koncert
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert