koncert Teresa Werner

Teresa Werner i Rico Sanchez

koncert Teresa Werner

Teresa Werner i Rico Sanchez

Teresa Werner i Rico Sanchez - Bilety na koncert

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała zespół “Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak “Miłość jest piękna”, “Dałabym Ci dała” czy “Kocham swoje morze”. Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazało się kilka płyt CD oraz DVD. Pierwszy album “Spełnić Marzenia” uzyskał status Złotej Płyty. Obecnie Teresa Werner promuje swój najnowszy album pt. “Miłość to nie zabawa”.

Rico Sanchez to przede wszystkim artysta obdarzony specyficznym głosem z „chrypką”, który kojarzy nam się z latynoskimi piosenkami „Baila me”, „Bamboleo” oraz szerokim gatunkiem muzycznym jakim jest flamenco. Bez wątpienia jest to artysta, którego warto posłuchać! W swoim dorobku muzycznym posiada 7 albumów CD.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Teresa Werner i Rico Sanchez

Szanowni Państwo występ był taki sobie. Myślałam że będzie lepszy, słabe piosenki w wykonaniu Teresy Werner.
Było super czekamy z żoną na następny koncert
5 gwiazdek to zdecydowanie za mało! Cudowny występ, wykonanie na najwyższym poziomie. Zamierzam pójśc jeszcze raz 19 stycznia 2019 w Starogardzie Gdańskim.
Bardzo udany koncert, Pani Teresa rewelacja. Atmosfera bardzo przyjemna. Brawo!!!
Jest to nasz trzeci koncert z Panią Teresą Werner, jak zwykle bardzo nam się podobał, atmosfera super. Czekamy na następne koncerty.
Na każdym konercie bawimy się świetnie.
Poraz kolejny Pani Teresa oczarowała swoim pięknym głosem i urodą jak zwykle profesjonalna. Zaproszony gość Rico Sanchez bardzo dobry kontakt z publicznością mocny głos - super z czystym sumieniem polecam takie koncerty BRAWO !!! Pozdrawiam Ryszard

Polecane z kategorii koncert