koncert

Teufelsberg

koncert

Teufelsberg

Teufelsberg - Bilety na koncert

Teufelsberg | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Teufelsberg (pl) Projekt muzyczny Olgi Anny Markowskiej i Wojciecha Wilka. Brzmienie duetu opiera się na połączeniu melodii wykonywanych na cytrze z dronowymi frazami tworzonymi na analogowym syntezatorze organizmicznym LYRA-8. Rozległe pejzaże dźwiękowe bazujące na nostalgicznych harmoniach, wspomnienia z miejsc których istnienia nikt nie jest pewien.

teufelsberg (eng) Music project created by Olga Anna Markowska and Wojciech Wilk. The sound created by the duo comes from harmonies of an antic zither accompanied by the drone phrases made with the analog synthesiser LYRA-8. The extensive sound landscapes evolved from nostalgic harmonies, memories of places, the existence of which are vague and uncertain.

https://soundcloud.com/teufelsband

https://www.youtube.com/channel/UC9yljNzoPhEjOIZF1x5bYXA

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Całe wydarzenie aż tętniło żywą atmosferą i często wchodziłem i w taki meta trans, ALE co kilkanaście minut jakiś typo z apartem robił głośno zdjęcia, swoimi pstryknięciami wytrąjąc wszystkich z doświadczenia. Jeśli dobrze zrozumiałem, to ten gość jest stałą 'atrakcją' tego wydarzenia i przez to nie mogę go polecić
Było przecudownie. :)
Magiczny występ!
Petarda, super klimat!

Polecane