koncert

The Dumplings

koncert

The Dumplings

The Dumplings - Bilety na koncert

The Dumplings | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Kochani!!!
Przez ostatnie 6 lat graliśmy i nagrywaliśmy dla Was bez przerwy. Dziękujemy, że ciągle z nami jesteście i nas wspieracie w tym co robimy.
Teraz postanowiliśmy chwilkę odetchnąć i zrobić dłuższą przerwę, pozbierać nowe doświadczenia i wrócić ze zdwojoną siłą!!!
Ale zanim to nastąpi zapraszamy na naszą ostatnią trasę: PRZYKRO MI. Naładujemy Was ogromem energii na kolejne lata bez nas! Przybywajcie!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wszystko byłoby super gdyby nie słabe naglosnienie, gdybym nie znała tekstów piosenek nie rozumiałabym polowy:( szkoda, bo rok temu Koncert dumplings w MCK był fantastyczny!
Olinda 20.12.2019 12:37
Genialny występ
koncert rewelacyjny, natomiast miejsce - nie do końca. Dość słaba widoczność, na sali bardzo dużo filarów, co mocno przeszkadzało w odbiorze, po prawej stronie z tylu brak nagłośnienia. efekty wizualne rewelacyjne.
Koncert mega cudowny .Raj dla ucha i serca . Dla mnie i nie tylko najlepszy polski zespół, szkoda że zawieszają na jakiś czas działalność...
Mega koncert. Super doznania oby więcej i częściej 😀😀😀
Super koncert w klubowym, bardziej kameralnym stylu w świetnie nadającym się to tego industrialnym miejscu :)
Świetny koncert. Na koniec trochę długo czekaliśmy na podpisanie płyt i do końca nikt nie wiedział, czy Justyna wyjdzie do nas. Na wszelki wypadek płyty już podpisywał perkusista...
Nie było piosenki, która była w Obornikach (widziałem na setlist.fm) a tu jej nie było, a liczyłem na to, że będzie. Zaczęli grać, Justyna zapowiedziała nawet i się rozmyślili. A tak to pozytywnie.
Super koncert, kameralna atmosfera, rewelacja :) Na takie koncerty mógłbym chodzić codziennie :)
Świetny koncert, zespół jest niesamowity! Przykro mi... że to pożegnalna trasa. Polecam wszystkim! Co do organizacji, w trakcie koncertu bar był zamknięty, dziwne...
wspaniały koncert
Koncert był absolutnie fantastyczny, a Pierogi rozkosznie przeurocze. 😁
Świetny koncert! Mimo nie do końca sprzyjającej lokacji (sala z miejscami siedzącymi), widownia mogła się podzielić na część siedzącą i część stojącą/tańczącą tuż przy scenie. Do tego bardzo dobre nagłośnienie, efekty wizualne i brak usterek technicznych.
Koncert był świetny! Genialni są Ci młodzi ludzie, talent wokalny Justyny powala, Kuba zaś doskonale operuje sprzętem, a cała oprawa, światło, dźwięk, na bardzo dobrym poziomie. Zdecydowanie wybiorę się ponownie na koncert The Dumplings. Dla mnie magia.
The Dumplings grają na żywo lepiej niż na yt, dlatego polecam w 100%
Najlepszy koncert na jakim byłam! :)
Świetny koncert ! Artyści oraz organizatorzy - brawa dla was :)
Bardzo super, że Justyna i Kuba z The Dumplings podjęli temat miejsc siedzących i zaprosili widownie pod scenę - gdyby nie ich interwencja, prawdopodobnie część sali nie byłaby tak zadowolona z koncertu, słuchając tak żywej i wspaniałej muzyki tupiąc jedynie nóżką pod fotelem :) Koncert był wspaniały - super aranżacje i scenografia i nagłośnienie, a przede wszystkim sami Artyści :) Sympatyczny, utalentowany i ujmujący szczerością Zespół - serce rośnie i ładuje się dobrą energią spędzając wolny czas w takim towarzystwie. Serduszko
Koncert świetny, kameralna atmosfera i duże zaangażowanie zespołu. Natomiast sprzedaż miejsc siedzących za konsolą , za którą nie było w ogóle widać sceny (i nie poinformowanie o tym na ekranie wyboru miejsca) jest naprawdę żałosne i osoba odpowiedzialna za to powinna ponieść konsekwencje. Całe szczęście, że były jeszcze wolne miejsca, a zespół zachęcał do przyjścia pod scenę.
Niewiele artystek w Polsce ma tak wspaniały głos jak Justyna. Młodzi, skromni, z ogromną wiedzą o muzyce i poczuciem smaku. Wróżę im międzynarodową karierę!
Jeden z najlepszych koncertów na jakich byłam! Pełen profesjonalizm, kontakt z publicznością. Muszę wspomnieć też o przepięknym oświetleniu sceny! Rewelacja!
Bardzo dobry koncert, dobrze że nie trzeba było siedzieć w fotelach.
Cudowny koncert! Pełen energii i fantastycznej muzyki!
Świetny koncert!
Nagłośnienie było fatalne. Nie było słychać ani Justyny, ani Kuby. Do tego organizacja wejścia, szatni też pozostawiała wiele do życzenia. Oby następnym razem ich koncert był w innym miejscu.
mowmisandra 24.02.2019 11:23
Robią klimat, zdecydowanie robią klimat.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane