koncert
Urszula Dudziak - Warszawa - Wyśpiewam Wam Więcej

koncert

Urszula Dudziak - Warszawa - Wyśpiewam Wam Więcej

Urszula Dudziak - Warszawa - Wyśpiewam Wam Więcej - Bilety na koncert

Urszula Dudziak - Warszawa - Wyśpiewam Wam Więcej | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Urszula Dudziak rusza w Polskę. Będzie nie tylko śpiewać, ale i dużo opowiadać!

Życie Urszuli Dudziak to materiał na niejedną książkę… Dlatego teraz, artystka „wyśpiewa jeszcze więcej” na wyjątkowych koncertach łączących muzykę z autobiograficzną opowieścią pełną wzruszeń, śmiechu i zwrotów akcji. 

 

Zapraszamy na trasę koncertową promującą książkę „Wyśpiewam wam więcej”.

Na próżno szukać w polskim show-biznesie postaci podobnej do Urszuli Dudziak. Artystka u progu 75 roku życia udowadnia, że wiek to pojęcie abstrakcyjne, a wszystko zależy od nastawiania. Swoim optymizmem i werwą mogłaby z powodzeniem obdzielić tysiące ludzi… I taki właśnie ma zamiar – podczas swoich koncertów. Te spotkania służą nie tylko wsłuchiwaniu się w Jazz, ale także wymianie energii i doświadczeń. Pomiędzy jednym, a drugim utworem wokalistka zdradzi widzom historie, które zawarła w książce. Obecni na koncertach usłyszą je jako pierwsi. 

Urszula odwiedzi kilka miast podczas trasy koncertowej „Wyśpiewam wam więcej”: Wrocław, Poznań, Lublin, Gdańsk, Wieluń, Katowice. I oczywiście Warszawę. 

Trasa promuje drugą już książkę w dorobku wybitnej wokalistki. Pierwsza pt. „Wyśpiewam wam wszystko”, okazała się bestsellerem i szturmem zdobyła serca tysięcy czytelników. Teraz, po sześciu latach od tamtej premiery, kolej na dokładkę w postaci „Wyśpiewam wam więcej”. Opowieść snuta w nieco innym stylu i tempie, „opowieść jak koronka” – jak mówi o niej sama artystka. Z jej słów wyłania się portret kobiety silnej, znającej smak sukcesu, ale i porażki, z wielu nici-wątków powstaje wzór skomplikowany jak samo życie. Składa się nań kolejna porcja muzycznych wspomnień i zabawnych anegdot, refleksja nad codziennością i potężna dawka optymizmu.

Każdego, kto potrzebuje zastrzyku pozytywnej energii zapraszamy na koncerty i zostawiamy ze słowami Urszuli:

„Należy nam się radość, spełnienie i szczęście bez względu na to gdzie jesteśmy, co robimy, jak nam się powodzi i w jakim jesteśmy wieku. W życiu dużo (a nawet wszystko) można zmienić, to kwestia starań, mniejszego lub większego wysiłku. Pokażę Wam, jak to się robi i gdzie drzemie sekret mojego dobrego samopoczucia na co dzień.” 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

19.09.2019, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

super akustyka jak na restaurację, Gwiazda przez wielkie U jak Urszula
To było wspaniałe przeżycie . Pani Urszula jest bezkonkurencyjna.
Świetne.
Super energia i pozytywe wibracje! Wspaniala aranzacja Mozarta!
Świetny występ, organizacja i miejsce. Gorąco polecam!
Po raz pierwszy byliśmy na koncercie w Kuźni Kulturalnej. Spędziliśmy bardzo miły wieczór przy dobrej kolacji i koncercie pani Urszuli Dudziak. Pani Urszula Dudziak jest w świetnej formie wokalnej a dodatkowo sposób prowadzenia koncertu przez nią stwarza fajną atmosferę. Organizacja koncertu bardzo dobra, chociaż ceną zapewniająca sprawną obsługę jest ograniczone menu na kolacji z koncertem. Jednak nie mieliśmy problemu z wyborem dań, a jedzenie było bardzo dobre.
Pani Urszula zaraża energią. Jest niesamowita. Zespół, z którym gra, to grupa SWIETNYCH muzyków. Widać, że wszyscy włącznie z Panią Urszulą bardzo dobrze się bawią!!! Polecam bardzo. Jeśli chodzi o samo miejsce imprezy, to jest ono bardzo przyjemne. Aczkolwiek mam uwagę do ścisku w rzędach pod sceną. Przydałoby się dodatkowe 10 cm przestrzeni między rzędami.
Było super, żałuję jedynie, że nie przeczytałem otrzymanego SMS'a opisującego dokładnie zasady konsumpcji w czasie koncertu (które swoją drogą są bardzo OK!)
Jak zwykle torpeda....!!!!!!! Bylo swietnie.
Wspaniały występ, Wielki talent, wirtuozeria i geniusz Pni Urszuli i towarzyszących jej muzyków widoczne i słyszalne w każdym momencie.
Super atmosfera. Warto przyjść wcześniej na kolacje. A Pani Urszula to wulkan energii
Super występ, pani Dudziak to istny wulkan energii, to był wspaniały wieczór. Miejsce na koncert świetne, choć w miejscu gdzie jednocześnie przebywa ponad sto osób powinno być zdecydowanie więcej toalet ...
Cudowny występ cudownej artystki i kobiety
Krystian Nysa 04.02.2019 17:44
Urszula Dudziak w podziwu godnej formie!! Goraco polecam
Pani Dudziak ma niesamowitą energię i dzieli się nią z widzami. Z koncertu wychodzi się naładowanym pozytywnymi emocjami - i o to chodzi :)
Świetny występ, super energia i optymizm!!! Brawo Pani Ula. Bierzmy przykład!!!
Fantastyczny wieczór. Napełnia energią na kolejne dni. Dziękujemy
Genialny wieczór! Fantastyczna atmosfera! Pani ula w życiowej formie. Sporo życiowych dygresji okraszonych fenomenalnymi kawałkami. Dawka energii w pigułce!
Cudowny wieczór! Energia i pozytywne myśli parkują z Uli i osiadają na publiczności. Wspaniałe doznania muzyczne. Jedyne malutki minusy to krzesła ustawione w dużym ścisku i w zmienionej kolejności w stosunku do planu, jaki widniał przy zakupie.
Cudowny koncert, cudowna kobieta.
Fantastyczny wieczór Ula dziękuje Uli
Bardzo miła atmosfera, której głównym animatorem była Pani Urszula. To był wieczór przepełniony prawdziwą muzyką, energią i pasją Pani Urszuli i Zespołu. Polecam takie spędzenie wieczoru :-)
Cudowny koncert , polecam bardzo serdecznie.
Wspaniały wieczór!!!!!!!!
Cudowny koncert, ktory przeszedl wszystkie moje oczekiwania. Pani Urszula jest prawdziwa artystką. To sie czuło w kazdej minucie. No i tak poteznej dawno smiechu i optymizmu dawno nie dostalam.
Boska Pani Urszula zachwyca temperamentem, głosem, urodą! Pełna czaru i uroku osobistego w magiczny jazzowy koncert wplata arcyzabawne anegdotki ze swojego życia oraz mądre życiowe przesłania. Chciałoby się słuchać i podziwiać bez końca!
Było fantastycznie, Pani Urszula to wulkan pozytywnej energii! Szkoda, że koncert nie potrwał dłużej, nie chciało się wychodzić.
Wspaniały występ, wspaniały wieczór. Piękna muzyka, energetyzująca osobowość. Po koncercie chce się na nowo żyć, wraca wiara w ludzi i w siebie. Wielki szacunek dla Artystki i towarzyszącego Jej Zespołu.
Wspaniały występ. Świetna muzyka w wykonaniu wspaniałych muzyków i niesamowita Pani Urszula Dudziak, którą przyjemnie było posłuchać. Swoją witalnością i radością mogłaby obdarzyć niejednego młodego człowieka. Niezapomniany wieczór.
Super wieczór, pani Ula zarówno jeżeli chodzi o głos i śpiewanie jak i anegdotki (ponad połowa czasu ;-)) w najwyższej formie...
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane