koncert

Urszula Dudziak - Warszawa - Wyśpiewam Wam Więcej

koncert

Urszula Dudziak - Warszawa - Wyśpiewam Wam Więcej

Urszula Dudziak - Warszawa - Wyśpiewam Wam Więcej - Bilety na koncert

Urszula Dudziak - Warszawa - Wyśpiewam Wam Więcej - Warszawa Kuźnia Kulturalna | Kupuj Bilety Online

Urszula Dudziak rusza w Polskę. Będzie nie tylko śpiewać, ale i dużo opowiadać!

Życie Urszuli Dudziak to materiał na niejedną książkę… Dlatego teraz, artystka „wyśpiewa jeszcze więcej” na wyjątkowych koncertach łączących muzykę z autobiograficzną opowieścią pełną wzruszeń, śmiechu i zwrotów akcji.

Zapraszamy na trasę koncertową promującą książkę „Wyśpiewam wam więcej”.

Na próżno szukać w polskim show-biznesie postaci podobnej do Urszuli Dudziak. Artystka u progu 75 roku życia udowadnia, że wiek to pojęcie abstrakcyjne, a wszystko zależy od nastawiania. Swoim optymizmem i werwą mogłaby z powodzeniem obdzielić tysiące ludzi… I taki właśnie ma zamiar – podczas swoich koncertów. Te spotkania służą nie tylko wsłuchiwaniu się w Jazz, ale także wymianie energii i doświadczeń. Pomiędzy jednym, a drugim utworem wokalistka zdradzi widzom historie, które zawarła w książce. Obecni na koncertach usłyszą je jako pierwsi.

Urszula odwiedzi kilka miast podczas trasy koncertowej „Wyśpiewam wam więcej”: Wrocław, Poznań, Lublin, Gdańsk, Wieluń, Katowice. I oczywiście Warszawę.

Trasa promuje drugą już książkę w dorobku wybitnej wokalistki. Pierwsza pt. „Wyśpiewam wam wszystko”, okazała się bestsellerem i szturmem zdobyła serca tysięcy czytelników. Teraz, po sześciu latach od tamtej premiery, kolej na dokładkę w postaci „Wyśpiewam wam więcej”. Opowieść snuta w nieco innym stylu i tempie, „opowieść jak koronka” – jak mówi o niej sama artystka. Z jej słów wyłania się portret kobiety silnej, znającej smak sukcesu, ale i porażki, z wielu nici-wątków powstaje wzór skomplikowany jak samo życie. Składa się nań kolejna porcja muzycznych wspomnień i zabawnych anegdot, refleksja nad codziennością i potężna dawka optymizmu.

Każdego, kto potrzebuje zastrzyku pozytywnej energii zapraszamy na koncerty i zostawiamy ze słowami Urszuli:

„Należy nam się radość, spełnienie i szczęście bez względu na to gdzie jesteśmy, co robimy, jak nam się powodzi i w jakim jesteśmy wieku. W życiu dużo (a nawet wszystko) można zmienić, to kwestia starań, mniejszego lub większego wysiłku. Pokażę Wam, jak to się robi i gdzie drzemie sekret mojego dobrego samopoczucia na co dzień.”

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Niesamowita i pozytywna energia!
Koncert był fantastyczny, wspaniały, inspirujący. Pani Urszula pełna dobrej energii, zespół cudowny.
Najlepsza i niepowtarzalna :-) Zawsze warto spędzić wieczór z Panią Urszulą Dudziak :-)
Nie byłem
Kulturalna Kuźnia rzeczywiście 100% kultury. A Pani Urszula Dudziak jest osobowością i żadne słowa nie wyrażą w pełni doznań artystycznych
Wspaniałe spotkanie z Panią Urszulą Dudziak osobowością obdarzoną niesamowitym głosem,zarażającą optymizmem,z cudowną relacją z towarzyszącymi jej muzykami.Bardzo polecam też książki pełne humoru a zarazem refleksji i życiowej prawdy.
Pani Urszula wyjątkowa, wspaniały głos , wspaniali muzycy, szkoda tylko że bisu nie było :)
Małgorzata 20.09.2019 23:02
Muzycznie i osobowościowo wielki koncert! dziękujemy i poprosimy o jeszcze 😊
Żywiołowo koncertowo. Pozytywną energią zarażeni wszyscy.
Rewelacja !
jesli jest gdzieś lepsze miejsce o takim uduchowieniu , wszechstronności unikalnym klimacie szerokim spectrum najlepszych artystów z wielu zakresów działalności wyższej kultury to mi je proszę wskazać. Kużnia to miejsce gdzie gdzie nie tylko ze trzeba wracać tu trzeba bywać ... to miejsce to jeden z warszawskich salonów ... miejsce dla ludzi nietuzinkowych , wymagających od siebie i innych , miejsce wypoczynku i uduchowienia ....
andrzej 55 20.09.2019 09:07
Jak zwykle REWELACJA
super akustyka jak na restaurację, Gwiazda przez wielkie U jak Urszula
To było wspaniałe przeżycie . Pani Urszula jest bezkonkurencyjna.
Świetne.
Super energia i pozytywe wibracje! Wspaniala aranzacja Mozarta!
Świetny występ, organizacja i miejsce. Gorąco polecam!
Po raz pierwszy byliśmy na koncercie w Kuźni Kulturalnej. Spędziliśmy bardzo miły wieczór przy dobrej kolacji i koncercie pani Urszuli Dudziak. Pani Urszula Dudziak jest w świetnej formie wokalnej a dodatkowo sposób prowadzenia koncertu przez nią stwarza fajną atmosferę. Organizacja koncertu bardzo dobra, chociaż ceną zapewniająca sprawną obsługę jest ograniczone menu na kolacji z koncertem. Jednak nie mieliśmy problemu z wyborem dań, a jedzenie było bardzo dobre.
Pani Urszula zaraża energią. Jest niesamowita. Zespół, z którym gra, to grupa SWIETNYCH muzyków. Widać, że wszyscy włącznie z Panią Urszulą bardzo dobrze się bawią!!! Polecam bardzo. Jeśli chodzi o samo miejsce imprezy, to jest ono bardzo przyjemne. Aczkolwiek mam uwagę do ścisku w rzędach pod sceną. Przydałoby się dodatkowe 10 cm przestrzeni między rzędami.
Było super, żałuję jedynie, że nie przeczytałem otrzymanego SMS'a opisującego dokładnie zasady konsumpcji w czasie koncertu (które swoją drogą są bardzo OK!)
Jak zwykle torpeda....!!!!!!! Bylo swietnie.
Wspaniały występ, Wielki talent, wirtuozeria i geniusz Pni Urszuli i towarzyszących jej muzyków widoczne i słyszalne w każdym momencie.
Super atmosfera. Warto przyjść wcześniej na kolacje. A Pani Urszula to wulkan energii
Super występ, pani Dudziak to istny wulkan energii, to był wspaniały wieczór. Miejsce na koncert świetne, choć w miejscu gdzie jednocześnie przebywa ponad sto osób powinno być zdecydowanie więcej toalet ...
Cudowny występ cudownej artystki i kobiety
Krystian Nysa 04.02.2019 17:44
Urszula Dudziak w podziwu godnej formie!! Goraco polecam
Pani Dudziak ma niesamowitą energię i dzieli się nią z widzami. Z koncertu wychodzi się naładowanym pozytywnymi emocjami - i o to chodzi :)
Świetny występ, super energia i optymizm!!! Brawo Pani Ula. Bierzmy przykład!!!
Fantastyczny wieczór. Napełnia energią na kolejne dni. Dziękujemy
Genialny wieczór! Fantastyczna atmosfera! Pani ula w życiowej formie. Sporo życiowych dygresji okraszonych fenomenalnymi kawałkami. Dawka energii w pigułce!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane