koncert

VAVAMUFFIN

koncert

VAVAMUFFIN

VAVAMUFFIN - Bilety na koncert

VAVAMUFFIN | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Vavamuffin powstało w lutym 2003-go roku na warszawskich Siekierkach. Połączyło ze sobą zieleń otaczającą niedalekie Jeziorko Czerniakowskie i dym z kominów E.C. Siekierki. Nazwa zespołu to połączenie dwóch słów: jamajskiego "raggamuffin", które oznacza charakterystyczny styl śpiewania i nawijania oraz nawiązującego do nazwy miasta, z którego wywodzi się grupa, skrótu "Vava". W skład zespołu weszli zarówno debiutanci, jak i utytułowani już zawodnicy polskiej sceny reggae.

Vavamuffin ma na swoim koncie kilkaset koncertów, od małych salek klubowych po występy przed ponad stutysięczną publicznością na Przystanku Woodstock. Koncertuje w kraju i za granicą (USA, Etiopia, Włochy, Niemcy, Finlandia, Chorwacja, Słowenia, Węgry, Czechy, Słowacja, Irlandia, Wielka Brytania). I to właśnie koncerty są żywiołem tego zespołu - kto raz go zobaczy, będzie chciał znów... i znów... i znów :)

Obecny skład przedstawia się następująco (w nawiasach formacje, w których występuje lub występował dany delikwent):

  • Gorg (Transmisja) - odpowiedzialny za niskie dźwięki mikrofonowe[voc]
  • Reggaenerator (O.K. System, Zjednoczenie sound system) - odpowiedzialny za piękne dźwięki mikrofonowe[voc]
  • Pablopavo (Magara, Sedativa, Zjednoczenie sound system, Ba-Lan sound system) - zajmuje się wydawaniem awanturnych dżwięków mikrofonowych [voc]
  • Rafi Kazan (stvorki, el dupa, poker face) - gitary jak ta lala. [git]
  • Patison (Marika & Spokoarmia) - Klawisze
  • Emilli Jones (James Ashen) - niskie częstotliwości, fundamenta pulsu [bas]
  • Jahcob Junior (Magara, James Ashen) - stukoty, rytmizacje , produkcja (drums, perc.)
  • Dubbist - drapanie, odgłosy (scratch, sampler)
  • Barton - pan od dźwięku, żeby słychać było ładnie (dub master)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Świetny koncert w fajnym miejscu. Dobry kontakt z publicznością, możliwość porozmawiania z zespołem po koncercie. Bardzo dobra atmosfera. Polecam!
Koncert jak zwykle super, jedyny minus to spore opóźnienie (45 min). Poza tym oczywiście niedosyt - mogliby grać dłużej :)
Koncert opóźniony ale to standard. Poza tym koncert pierwsza klasa.
Meffju 21.02.2017 11:26
Fantastycznie, mega energia!
super koncert. bardzo kameralnie i w przyjacielskiej atmosferze! Oby częściej! Vavamuffin - jak zwykle petarda!
Chłopaki jak zwykle na 6+
Przeciez to Vavamuffin! Jak moglo byc? Szaconek!
Super koncert. Vavamuffin jak zwykle w formie. Sala DK klimatyzowana i przestronna. Mały minus - nagłośnienie mogłoby być lepsze
Super zabawa. Chłopaki zrobili dobry show, zagrali świetne numery, mieli dobry kontakt z publiką, akustyka dawała radę i słychać było wyraźnie wszystkie instrumenty. Przyszło zatrważająco mało ludzi, ale ci co byli zrobili dobrą atmosferę. Było dużo dzieci, ale to chyba charakterystyka miejsca na 'końcu świata', gdzie nie sposób wygodnie dojechać komunikacją miejską. Samochód ogranicza młodych ludzi, dlatego przyszły 'dziadki' z dziećmi. Córka powiedziała, że to był najlepszy dzień w jej życiu, zebrała 5 autografów :) Polecam Vavamuffin na żywo! Wszystkim: starym i młodym, pręgowanym i skrzydlatym... Głębocka 66 to trudno dostępne miejsce, chociaż dysponuje ładną i nową salą. Nie można się napić piwka, ani nawet butelki wody nie da się kupić, ale kto by się przejmował takimi szczegółami (tym rodzina bogata, co w plecaku przyniesie tata). Gra Gitara.
Koncert świetny, dobre nagłośnienie, muzycy w formie i dobrym kontakcie z fanami, którzy przybyli licznie i w różnym wieku. Jedyna uwaga do organizatora - brak przewiewu na początku koncertu - ciut się grzaliśmy pod sceną!
Wspaniały koncert, dobre nagłośnienie!
Klasa sama w sobie. Mega koncert :-)
Wspaniały koncert, super miejsce. Przyjazne dzieciom :)

Polecane