koncert

Varius Manx & Kasia Stankiewicz

koncert

Varius Manx & Kasia Stankiewicz

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - Bilety na koncert

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - Szczecin Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna | Kupuj Bilety Online

Zespół Varius Manx został założony pod koniec 1989 roku przez Roberta Jansona i braci: Michała i Pawła Marciniaków. To zespół, u którego trzon jest niezmienny od początku istnienia. W tym roku obchodzi swoje 30-lecie pracy artystycznej. Wraz z Kasią Stankiewicz zapraszają na JUBILEUSZOWY KONCERT VARIUS MANX-30-LECIE.
Niewątpliwie sale wypełnione po brzegi stanowią o ciągłej popularności zespołu. Różnorodność publiczności świadczy tym, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenie, bo kto nie zna piosenki „Orła cień"?

Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. Zamigotał świat, Ruchome piaski, Piosenka księżycowa, Kot bez ogona, Pocałuj noc, czy Zanim zrozumiesz potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Było super!
Kameleon8882 25.02.2020 20:12
Przeszkadzało nam trochę sapanie Kasi przez mikrofon jak mówiła i wg mnie bylo cicho ;) Pomimo tego jesteśmy b.zadowoleni
Super koncert
Podobało mi się ogromnie styl klimat bardzo. klimatycznie i oczywiście przepiękny głos oraz seksapil Kasi Stankiewicz miazga pięknie coś cudownego następnym razem na pewno bym się wybrał!!!.
Było megacudownie! ♥️
Świetny koncert,niesamowite wrażenia,piękny,mocny głos Kasi Stankiewicz,Świetna gra Stokłosy
Polecamy!!
Super wydarzenie, miła atmosfera i pełen profesjonalizm artystów.
Było wspaniale
Fantastyczny koncert!
Muzycznie występ na wysokim poziomie. Jednak jak się okazuje kontakt z publicznością, no nie jest mocną stroną Kaśki. Nadto bardzo mi przeszkadzało jej nagminne wyginanie się jak do sesji rodem z ckm oraz nagminne poprawianie włosów.
Wspaniały koncert. Zespół, wraz z towarzyszącym skrzypkiem, znakomity. Profesjonalizm i klasa, niezapomniane starsze utwory i świetne z nowej płyty, a głos Katarzyny Stankiewicz, chyba właśnie teraz najbardziej dojrzały i pełny, no i jej kapitalny kontakt z publicznością w zapełnionym do ostatniego miejsca, pięknym Teatrze im. Adama Mickiewicza. Trudno uwierzyć, że to już 30 lat, jak zachwycają. Życzę następnej `30` i dziękuję za ten wspaniały wieczór.
Wspaniały występ
Koncert rewelacyjny.jak zawsze z reszta
Mega koncert. Głos Kasi sztos. Polecam.
Cudowny koncert. Zespół i Kasia w rewelacyjnej formie. Ponad 2 godziny dobrej muzyki. Stare i nowe hity. Jade na kilka kolejnych na tej trasie chyba. Jedynie czesc publiczności dretwa. Polecam!!!
Było na prawdę super.
super, warto sie wybrac,
Miejsca wybrane w trakcie składania zamówienia okazały się zupełnie innymi miejscami na sali... za takie praktyki ocena poniżej oczekiwań. Sam koncert bardzo udany.
Koncert super, Kasia Stankiewicz rewelacyjna. jeśli ktoś się zastanawia to nie ma nad czym - trzeba to zobaczyć. Dodam, że fantastyczna akustyka w jordankach Toruń. Pozdrawiam i życzę udanej zabawy.
Wspaniały koncert i niezapomniane chwile. Bardzo udanie spędzony czas. Zakup biletów i informacje - ok. Dziękuję
Super koncert, warto było jechać 😄
Fantastyczny koncert!!! Pani Kasia Stankiewicz w doskonałej formie wokalnej! Nowe aranżacje utworów i świetna gra zespołu!
Bardzo udana impreza. Wspomnienia, wspomnienia, wspomnienia ;)
Fantastyczny koncert! Cudowna atmosfera. Kasia - wokal nieziemski, gra chłopaków - woow. 2 godziny niezapomnianych emocji. Największe przeboje, pamięcią wróciłam do lat, gdy byłam nastolatką i tata włączył wtedy "Orła cień". Dlatego też zabrałam na koncert właśnie mojego kochanego tatę. Jedyny minus to obsługa filharmonii, kazali długo czekać tłumowi ludzi na zewnątrz na zimnie.
Małgorzata M. 19.01.2020 19:36
Koncert fantastyczny:) Kasia śpiewa obłędnie, dojrzale i wzrusza swoimi emocjami do łez. Myślę, że dała drugie życie zespołowi i jest to lepsze życie:):):)
Super koncert, fajna interakcja między Kasią a widownią, mega akustyka filharmonii dodała smaczku do tego wydarzenia
Polecam koncert. Kasia Stankiewicz w świetnej formie. Wielkie przeboje i piosenki mniej znane.
Polecam -super koncert.stare i nowe utwory ,dużo bisów,super super super!!!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Szczecin inne wydarzenia