WIELKA GALA SYLWESTROWA Duo Performance

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: WIELKA GALA SYLWESTROWA Duo Performance

Jak działają recenzje?
Sortowanie:
piękny koncert konferansjer wspaniały,balet niezły i całość cudowna -polecam z całego serca
Anna 03.01.2025 09:40
Niesamowita gala. Wspaniali wykonawcy, prowadzący, tancerki i tancerze. Po prostu super. Podobało mi się, że publiczność została włączona do zabawy, do tańca, do śpiewu. Dawno tak dobrze się nie bawiłam. Chciałabym, żeby taką galę zorganizowano w przyszłym roku.
Marta 02.01.2025 12:08
Pięć gwiazdek, bez komentarza.
Uczestnik 02.01.2025 07:27
super
01.01.2025 19:59
Świetnie przygotowany program. Piękne głosy, stroje. Artyści profesjonalni, dobrze prowadzony spektakl. Świetna zabawa i śpiewy widowni. Repertuar dobrany do zabawy sylwestrowej. Jeszcze raz podkreślę zaangażowanie artystów, przygotowanie strojów, baletu. Polecam.
JJ 01.01.2025 14:05
Wspaniały koncert na najwyższym poziomie, mnóstwo atrakcji, wspaniała zabawa , niesamowite jest to, że każdy koncert tej pary jest super bardzo polecam.
Marzena 01.01.2025 13:27
Piękny występ. Bawiliśmy się wspaniale. Dziękujemy bardzo.
01.01.2025 13:00
Genialne show! Program karnwałowy, różnorodny dobór repertuaru. Piekne stroje. Po d względem muzycznym i artystycznycznym świetnie!
Ewa 01.01.2025 12:19
Wspaniały koncert.
MW 01.01.2025 09:49
Gala Sylwestrowa była super
01.01.2025 09:02
Ogólnie bardzo dziękuję za miło spędzony wieczór, wspaniały śpiew, cudowna orkiestra, oprawa scenograficzna. Skoro jednak prosicie Państwo o opinię, to nie chcę być niemiła, ale odniosłam wrażenie, że niektóre dziewczynki z zespołu baletowego powinny jeszcze dużo poćwiczyć, aby ich niedociągnięcia nie zwracały na siebie uwagi. Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach taniec stoi w Polsce na bardzo wysokim poziomie i taki powinno się pokazywać na dużych wydarzeniach. Rozumiem, że scena w NCK to nie La Scala,, ale miło by było na gali sylwestrowej oglądać profesjonalistów. Ogólne wrażenie bardzo sympatyczne i na pewno jeszcze będę Państwa gościem na wydarzeniach w NCK. Życzę dobrego nowego 2025 roku i przesyłam ogromne podziękowania nie tylko dla artystów, ale również dla wszystkich osób, które ciężko pracowały, abyśmy mogli wspólnie żegnać stary rok. Ola
Ola 01.01.2025 12:46

Polecane z kategorii koncert